Lemon Gym Akropole

DARBA LAIKS

Darba dienās

06:00 – 23:00

Brīvdienās

09:00 – 21:00

Rīgas “Akropole” tirdzniecības centrā (Maskavas iela 257) durvis vērs jau sestais Lemon Gym klubs! Klubs durvis vērs jau 4. aprīlī! Tas būs pirmais Lemon Gym sporta klubs, kurā notiks grupu treniņi.

Grupu nodarbības grafiks (var mainīties).

„LEMON GYM“ ir aktīvu, lielpilsētas ritmā dzīvojošu cilvēku kopiena. Lai arī mēs katrs dzīvojam ļoti dažādas dzīves, mūs katru dienu kopā pulcē sports. Šeit nav nekādu saistību vai sacensību – mēs sportojam, jo to gribam, izspiežam no sevis tik, cik varam, nākam tad, kad mums ir ērti.

„LEMON GYM AKROPOLE“ klubu var viegli atrast (Maskavas iela 257). Stāvvieta šeit ir liela un plaša, tādēļ vari droši braukt ar savu auto.

 Arī zālē sev vieta nebūs jāizcīna ar elkoņiem – zāle ir plaša, un trenažieru tik daudz, ka pietiks visiem. Zāle aprīkota ar modernu iekārtu, kuru ir pārbaudījuši un iemīļojuši profesionāļi.

Sporta klubā tiks piedāvāta ne tikai plaša dažādu trenažieru izvēle, bet arī iespēja izvēlēties grupu treniņus ar treneriem. Vairāk nekā 160 grupu treniņu mēnesī.

Pat tad, ja krietni sasvīdīsi, slāpes Tev nebūs jācieš. Klubā ir ierīkota „Yanga Sports Water“ sistēma, pateicoties kurai, Tu ne tikai atsvaidzināsies, bet piedevām arī uzņemsi vitamīnus un minerālvielas. Turklāt Tev būs pieejama izvēle starp vairākām lieliskām garšām.

Negaidi iedvesmu vai labāku garastāvokli – vienkārši atnāc un izspied no sevis visu. Iedvesma un labs garastāvoklis uzrodas uzreiz pēc tam!

 

Abonements tikai no 15 eur/mēn.!

Pērc tagad!

KLUBA ZONAS

KONTAKT INFORMĀCIJA

Maskavas iela 257
+37129552202