Pēc treniņa-
masāža

Limfodrenāžas masāža ar “Roll-Shaper” aparātu ir vienkārša un nesāpīga procedūra, kuras laikā tiek aktivizēta limfas cirkulācija, tādējādi uzlabojot asinsriti, samazinot celulītu un ķermeņa apjomu, kā arī veicinot šķidruma izvadīšanu.

Kāpēc izmantot “Roll-Shaper”?

Attīra ķermeni no toksīniem un uzlabo imunitāti
UZLABO ĀDAS STĀVOKLI UN MUSKUĻU TONUSU
SAMAZINA ĶERMEŅA APJOMU UN CELULĪTU
UZLABO ASINS CIRKULĀCIJU UN LIMFAS ATTECI

Kā SĀKT?

1. SOLIS

Iegādājies “Roll-Shaper” papildpakalpojumu LEMON GYM pašapkalpošanās portālā.

Pēc “Roll-Shaper” iegādes e-pastā saņemsi unikālu abonementa kodu. Vienu kodu vari izmantot 12 reizes un tas ir spēkā 30 dienas no pirmās koda izmantošanas reizes.

Ņem vērā! “Roll-Shaper” ir pieejams LEMON GYM klubos Teikā, Pļavniekos, Skanstē, Akropolē un Purvciemā!

2. SOLIS

Lai sāktu masāžas sesiju:

  • ievadi kodu un nospied restītes simbolu (#),
  • izmantojot pogas ar bultiņām (< >), izvēlies vēlamo masāžas programmu (6, 7 vai 8),
  • spied „START“ (Sākt).

Ņem vērā, ka sesijas ilgums katrai programmai var atšķirties.

3. SOLIS

Rīkojies atbilstoši norādījumiem, ko redzēsi uz masāžas aparāta, kā arī instrukcijā, kas atrodas blakus “Roll-Shaper” aparātam.

Vidēji katrā pozīcijā pavadīsi apmēram 1 līdz 3 minūtes. Kad būs pienācis laiks mainīt pozīciju, “Roll-Shaper” aparāts par to ziņos ar skaņas signālu. Kopējais laiks, ko pavadīsi uz masāžas aparāta būs 20 minūtes.

Lai patīkama atpūta!

Svarīgi!

“Roll-Shaper” izmantošana ir aizliegta, ja Tev ir akūta iekaisuma slimība (gripa, drudzis), infekcijas slimība (dzelte, tuberkuloze u.c.), ādas un/vai veneriskā slimība, akūts nervu bojājums (pēc traumas vai operācijas), svaigas brūces, nesena asiņošana, asiņošanas risks, audzēji/aizdomas par audzēju, vairogdziedzera slimība, afektīvi garīgie stāvokļi (dusmas, stress, neirastēnija, mutisms), akūta nieru mazspēja, akūta aknu mazspēja, spontānā aborta risks, akūtas traumas (lūzums, smadzeņu satricinājums, plīsums), smagu dzemdību risks, lielas dzimumzīmes vai zilumi masāžas zonā, akūta sirds mazspēja (aritmija, sirdslēkme, sirds vārstuļu slimība, miokardīts), augsts, nestabils asinsspiediens, varikozas vēnas vai vēnu iekaisums masējamajā zonā. 

Iepazīsties ar “Roll-Shaper” lietošanas un drošības noteikumiem zemāk.