Atpakaļ uz Treniņi

VESELĪBAS VINGROŠANA

Nodarbība, kas paredzēta iesācējiem, grūtniecēm, sievietēm pēc dzemdībām, cilvēkiem ar muguras problēmām, vidēja un vecāka gadagājuma cilvēkiem ar mērķi nostiprināt veselību, uzlabot pašsajūtu un dzīves kvalitāti. Nodarbībā iekļauti vidējas un zemas intensitātes vingrojumi balsta un kustību sistēmas profilaksei, spēka/izturības, koordinācijas un līdzsvara uzlabošanai, aeroba tipa vingrinājumi sirds veselībai. Treniņā tiek izmantots inventārs, kā piemēram, bumbas, gumijas, hanteles u.c.

 

👉 Ja Tev jau ir LEMON GYM abonements, apmeklē šo treniņu bez maksas! Reģistrējies treniņam LEMON GYM aplikācijā (lejupielādē to App Store  vai Google Play) vai pašapkalpošanās portālā.

Ilgums
50 min
Kalorijas
150-200 kcal
Intensitāte
Zema
VESELĪBAS VINGROŠANA

Papildu
informācija

Spēks
Kardio
Lokanība
Nodarbinātie muskuļi

Visas muskuļu grupas

Tev noderēs

Ērts apģērbs, kas neierobežo kustības, dvielis un ūdens

Ieguvumi

Labāka stāja, lokanība, uzlabots spēks un izturība, labāka koordinācija un līdzsvars

1/3
1/3

Klubi, kuros notiek treniņi:

Imanta

IMANTA, Slokas iela 161

Grupu treniņi
Bezmaksas autostāvvieta
Privātie treniņi
Profesionāli trenažieri
Jugla

JUGLA, Juglas krastmala 2

Grupu treniņi
Privātie treniņi
Profesionāli trenažieri
Bezmaksas autostāvvieta 3H
Purvciems

PURVCIEMS, Dzelzavas iela 72

Grupu treniņi
Bezmaksas autostāvvieta
Privātie treniņi
Profesionāli trenažieri
BOOTY zona
1/3
1/3

Tev varētu patikt arī:

OUTDOOR | PILATES

Zemas intensitātes nodarbība, kuras rezultātā tiek tonizēta visa ķermeņa muskulatūra, akcentējot muguras un vēdera preses muskulatūras nostiprināšanu.

TRX YOGA

TRX YOGA – zemas līdz vidējas intensitātes nodarbība, kuras laikā tiek veiktas jogas kustības un pozas, izmantojot TRX siksnas.

Stretch & Balance

Attīsta stāju, lokanību un muskuļu reljefu. Nodarbību programmu veido vingrinājumu komplekss, kas apvieno jogas, kalanētikas un pilates vingrošanas elementus.

Pilates

Nodarbība kas vērsta uz dziļo un mazo muskuļu nostiprināšanu. Palīdz veidot staltu stāju, grāciju un slaidu augumu, kā arī atbrīvoties no sasprindzinājuma. Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība.

Joga

Tas ir līdzsvars starp ķermeni un prātu, spēja iegūt lielisku fizisko formu, attīstīt koncentrāciju, novērst ievainojumus, uzlabo garīgo stāvokli, uzlabot savu pašapziņu, palielināt izturību pret stresu.

Yoga and sound meditation

YOGA AND SOUND MEDITATION – jogas nodarbība ar skaņas meditāciju.

Verve

Nodarbība, kura ir iemīļota visā pasaulē. Harmonizējoša, plūstoša nodarbība prāta un ķermeņa atbrīvošanai.

 

Bodyart

BodyART ir funkcionāls un holistisks treniņš, kas vērsts uz cilvēka kā vienota veseluma trenēšanu, aptverot ķermeni un prātu. Tā pamatā ir Iņ un Jaņ polaritāšu princips, kur spēks mijas ar atbrīvošanos, sasprindzinājums ar relaksāciju, augšā un lejā, ieelpa un izelpa.

1/8
1/8