Kontakti

KLIENTS

SAZINĀTIES

KORPORATIVAIS KLIENTS

SAZINĀTIES

 
Lemon Gym zvanu centra telefona numurs: +371 27275757

Zvanu centra darba laiks:

Darba dienas: 8:00-22:00

Brīvdienas: Brīvs

Uzņēmuma rekvizīti

SIA „Gym LV“
Gustava Zemgala gatve 71, Rīga, LV-1039 
Reģistrācijas Nr.: 40103878721
PVN maksātāja reģistrācijas Nr.: LV40103878721

Norēķinu konts: LV14RIKO0000084391308

Skanste

Grostonas iela 1

+371 27275757

skanste@lemongym.lv

24/7

Akropole

Maskavas iela 257

+371 27275757

akropole@lemongym.lv

I-V 6:00-23:00

VI-VII 9:00-22:00

Imanta

Slokas iela 161

+371 27275757

slokas@lemongym.lv

I-VII 24/7

Administrācijas darba laiks: 
I-V 7:00-21:00

VI-VII 11:00-19:00

Jugla

Juglas krastmala 2

+371 27275757

jugla@lemongym.lv

I-V 6:00-23:00

VI-VII 9:00-20:00

Ķengarags

Maskavas iela 264

+371 27275757

maskavas@lemongym.lv

I-VII 24/7

Administrācijas darba laiks: 

I-V 7:00-21:00

VI-VII 11:00-19:00

Purvciems

Dzelzavas iela 72

+371 27275757

dzelzavas@lemongym.lv

I-VII 24/7

Administrācijas darba laiks 

I-V 11:30-21:00

VI 10:30-15:00

VII Brīvs 

Teika

Gustava Zemgala gatve 71

+371 27275757

brivibas@lemongym.lv

I-VII 24/7

Administrācijas darba laiks: 
I-V 7:00-21:00

VI-VII 11:00-19:00