Mēģinot sazināties ar serveri, radās kļūda

* PREMIUM -50% - Cena 14.49 €/mēn. spēkā līdz 31.08.22, turpmāk līdz līguma minimālā darbības termiņa beigām ir spēkā standarta cena 28.99 €/mēn.

Līguma pārtraukšanas nosacījumi:

Gada abonementa priekšlaicīgas pārtraukšanas gadījumā maksa par katru izmantoto mēnesi:

  • COMFORT - 8 EUR/mēnesī.
  • PREMIUM – 10.83 EUR/mēnesī.
  • Klientam ir tiesības izvēlēties vienu no divām piedāvātajām samaksas iespējām: jāsamaksā piešķirtās abonementa atlaides, kas norādīta augstāk, kopsumma par laika periodu no abonementa sniegšanas sākuma līdz līguma pēdējai dienai vai ir jāsamaksā par abonementu, par visiem atlikušiem mēnešiem līdz līguma pēdējai dienai.

FLEX vai Premium FLEX ir beztermiņa līgumi un spēkā nenoteiktu laiku. Lai pārtrauktu beztermiņa līgumu ir jābrīdina 30 dienas iepriekš rakstot uz e-pastu hello@lemongym.lv .

___________________________________________________________________________________________________________

Dalības maksa par grupu nodarbībām Skanste, Akropole Rīga, Purvciems, Jugla un Imanta klubā ir iekļauta  PREMIUM abonementā.

  • ABONEMENTA IESALDĒŠANA. Iesaldēšanas pakalpojums pieejams 8 reizes visa līguma termiņa laikā. Iesaldēšanas maksa ir 2 EUR par 7 dienām.
  • Vienreizējs apmeklējums  – 5 EUR.
  • YANGA ūdens abonements - 4,5 EUR/mēnesī

Pārliecinies, vai tava apdrošināšanas kompānija Tev apmaksā sporta pakalpojumus, jo maksājumus par pakalpojumu Tu vari veikt arī ar apdrošināšanas karti. Lemon Gym sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām ERGO, BALTA un IF. Lai veiktu maksājumus ar apdrošināšanas karti, Tev nepieciešams 1x mēnesī reģistrēt karti sporta kluba recepcijā.

 

 

PIEDĀVĀJUMS BIZNESAM

Vēlies, lai Tavi darbinieki būtu veseli? Mēs esam sagatavojuši Tev un Tavai komandai kaut ko īpašu! Biznesa abonementi ir pieejami, ja tiks noformētas vismaz 5 dalības. Lai saņemtu jūsu uzņēmumam piemērotu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums 
27275757 vai hello@lemongym.lv