Cenrādis

Vasaras mēneši par 9,99 EUR/mēn. (GLOBAL)
NO CONTRACT
CENA
9.99 €/mēn.
25 €/mēn.
BIEDRA IESTĀŠANĀS MAKSA
0 €
0 €
LĪGUMA IZBEIGŠANA
5 dienas iepriekš
30 dienas iepriekš
MINIMĀLAIS TERMIŅŠ
12 mēn.
-
ABONEMENTA IESALDĒŠANA
1.00 €
-
BLACK CARD
Iespējams aktivizēt tikai Lemon Gym sporta kluba recepcijā
+6 €
PĀRREĢISTRĒŠANAS IESPĒJA
-

BLACK CARD. Papildus mēneša abonementa maksai TIKAI par 6 €/mēnesī iegūsiet: iespēju apmeklēt visus Lemon Gym klubus, YANGA ūdens bezmaksas abonementu un bezmaksas apmeklējumus draugiem –  4 gab./mēnesī.

Abonementu ir iespējams apturēt (iesaldēt) par 1EUR/nedēļā. Iesaldēšanas pakalpojums pieejams 4 reizes visa līguma termiņa laikā. Līguma saistību periods tiks pagarināts par tādu pašu dienu skaitu. Lai apturētu abonementu, vērsieties kluba reģistratūrā vai pieslēdzieties pašapkapošanās portālam.

Katru klubu iespējams vienu reizi izmēģināt bez maksas.

Vienreizējs apmeklējums  – 9 EUR.

Pārliecinies, vai tava apdrošināšanas kompānija Tev apmaksā sporta pakalpojumus, jo maksājumus par pakalpojumu Tu vari veikt arī ar apdrošināšanas karti. Lemon Gym sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām ERGO, BALTA un IF. Lai veiktu maksājumus ar apdrošināšanas karti, Tev nepieciešams 1x mēnesī reģistrēt karti sporta kluba recepcijā.

MĒNEŠA MAKSAS APMAKSAS VEIDI

Mēneša maksājumiem par sporta kluba abonementu var izvēlēties:
* E-rēķinu, kas tiek saņemts katru mēnesi internetbankā. Iespējams iestatīt automātisku saņemtā e-rēķina apmaksu vai veikt apmaksu manuāli līdz katra mēneša 15. datumam.
* Maksas atskaitīšanu no bankas kartes. Atskaitījums tiek izpildīts katra mēneša 10. datumā.

Vairāk par e-rēķinu