Izvēlēties klubu


Neesi želeja! Uzpildies ar enerģiju un gūsti pozitīvu lādiņu Lemon Gym. Izmanto iespēju uzsākt rudens sezonu, saņemot BLACK CARD BEZ MAKSAS (maksājot par abonementu tikai 19,99 EUR/mēnesī).

Maksājumi turpmākajos mēnešos – 25,99 EUR/mēnesī par BLACK CARD abonementu vai 19,99 EUR/mēnesī par standarta viena kluba dalību.

Piedāvājums ir spēkā, tikai noslēdzot līgumu uz vismaz 12 mēnešiem.

Nepalaid garām iespēju, jo piedāvājuma laiks ir ierobežots – pasteidzies iegādāties abonementu un sporto izdevīgāk ar PAŠU POPULĀRĀKO līgumu mūsu klubā!

________________________________________________

Dalības maksa grupu treniņos klubā Akropole ir 6 EUR / mēnesī.

  • ABONEMENTA IESALDĒŠANA. Iesaldēšanas pakalpojums pieejams 8 reizes visa līguma termiņa laikā. 
  • Vienreizējs apmeklējums  – 9 EUR.
  • YANGA ūdens abonements - 4,5 EUR/mēnesī

Pārliecinies, vai tava apdrošināšanas kompānija Tev apmaksā sporta pakalpojumus, jo maksājumus par pakalpojumu Tu vari veikt arī ar apdrošināšanas karti. Lemon Gym sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām ERGO, BALTA un IF. Lai veiktu maksājumus ar apdrošināšanas karti, Tev nepieciešams 1x mēnesī reģistrēt karti sporta kluba recepcijā.

Izmēģini bez maksas

 Grūti izšķirties, kuru Lemon Gym izvēlēties? Vairs nešaubies un izmēģini visus Lemon Gym sporta klubus pilnīgi bez maksas.

MĒNEŠA MAKSAS APMAKSAS VEIDI

Mēneša maksājumiem par sporta kluba abonementu var izvēlēties:
* E-rēķinu, kas tiek saņemts katru mēnesi internetbankā. Iespējams iestatīt automātisku saņemtā e-rēķina apmaksu vai veikt apmaksu manuāli līdz katra mēneša 10. datumam.
* Maksas atskaitīšanu no bankas kartes. Atskaitījums tiek izpildīts katra mēneša 10. datumā.

Vairāk par e-rēķinu