Ja nevarat atrast nepieciešamo informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums.

ABONEMENTA INFORMĀCIJA

Kas ietilpst LEMON GYM abonementā?

Mēs piedāvājam dažādus abonementu veidus – šeit varat redzēt, kas ietilpst katrā no tiem.

No kāda vecuma var apmeklēt sporta klubu?

LEMON GYM sporta klubus var apmeklēt no 14 gadu vecuma ar vecāku rakstisku atļauju, no 18 gadu vecuma vecāku atļauja nav nepieciešama.

Par vecāku atļauju:

 1. Aizpildiet anketu un parakstiet ar drošu e-parakstu*, dokumentu nosūtiet uz hello@lemongym.lv . 24h laikā ar Jums sazināsies LEMON GYM pārstāvis.
 2. Ņemiet vērā, ka nepieciešams pievienot bērna dzimšanas apliecību (fotografēta, vai skanēta veidā, aizkrāsojot liekos datus, atstājot tikai informāciju, kas ir bērna vārds un dzimšanas datums + vecāka vārds un dzimšanas datums).

*Ja Jums nav droša e-paraksta, Jūs varat to parakstīt bezmaksas ar www.dokobit.com palīdzību (būs nepieciešama identifikācija ar Smart-ID).

Kādas ir maksas par papildu pakalpojumiem?

Maksa par jauno slēdzeni: 5–10 EUR

Maksa par gada dalības pārrakstīšanu uz citu personu: 5 EUR

Maksa par kluba maiņu (nav pieejams iepriekšizpārdošanu abonementiem un klubos kur nav pieejams Jūsu abonements vai šāda veida abonements no sākuma maksā dārgāk nekā ir Jums): 3 EUR

Maksa par Yanga ūdeni: 6,99 EUR/mēn.

Maksa par grupu treniņiem: 9 EUR/mēn.

Maksa par līguma apturēšanu uz 7 dienām (max. līdz 8 nedēļām gada laikā): 3,49€/ned.

Maksa par LEMON GOLD ekskluzīviem grupu treniņiem: 9,99 EUR/mēn.

Maksa par ROLL SHAPER masāžas ruļļa abonementu: 9,99 EUR/mēn.

 

!!! Lai atteiktos no ikmēneša papildu pakalpojuma ir nepieciešams 30 dienas iepriekš rakstiski informēt mūs par savu vēlmi rakstot uz hello@lemongym.lv .

Vai varu izbeigt COMFORT/PREMIUM abonementu ar minimālo termiņu uz 12 mēnešiem?

Jā, abonementu var izbeigt, bet vajadzētu nosegt saņemto atlaidi par katru pagājušo mēnesi. Atlaide tiek aprēķināta pēc tajā brīdī spēkā esošās FLEX/Premium FLEX abonementa cenas. Abonementu iespējams vienu reizi pārreģistrēt uz citu personu, samaksājot administrēšanas maksu 5 EUR apmērā.

Klientam ir tiesības izvēlēties vienu no divām piedāvātajām samaksas iespējām: jāsamaksā piešķirtās abonementa atlaides, kas norādīta augstāk, kopsumma par laika periodu no abonementa sniegšanas sākuma līdz līguma pēdējai dienai vai ir jāsamaksā par abonementu, par visiem atlikušiem mēnešiem līdz līguma pēdējai dienai.

Kādas ir PREMIUM priekšrocības?

PREMIUM abonements sniedz:

 • iespēju trenēties visos LEMON GYM klubos;
 • iespēju bezmaksas iesaldēt abonementu uz 4 nedēļām;
 • iespēju bezmaksas apmeklēt grupu nodarbības LEMON GYM Skanste, Pļavnieki, Teika, Akropole Rīga, Purvciems, Imanta un Jugla;
 • iespēju pieteikties ievadapmācībai klubā;
 • YANGA ūdens abonementu ar -50% atlaidi;
 • LEMON GOLD grupu treniņu abonements ar -50% atlaidi;
 • ROLL-SHAPER aparāta abonements ar -50% atlaidi.
Kā iespējams pārtraukt līgumu?

“LEMON GYM” mājaslapā noslēgtie līgumi ar klientiem ir uzskatāmi par distances līgumiem. Ja 14 dienu laikā no līguma noslēgšanas dienas esat nolēmis to pārtraukt, Jums jāaizpilda iesniegums par atteikšanos no noslēgtā līguma un jānosūta uz e-pastu hello@lemongym.lv

Ja klients izmanto atteikuma tiesības pēc tam, kad ir iesniedzis LEMON GYM pieprasījumu, klients maksā LEMON GYM summu, kas attiecībā pret pilnu līguma izpildi ir proporcionāla izpildītajai līguma daļai brīdī, kad klients informē pakalpojuma sniedzēju par atteikuma tiesību izmantošanu. Minēto summu aprēķina, pamatojoties uz līgumā noteikto galīgo cenu. Ja galīgā cena ir pārmērīga, summu, kas jāmaksā klientam, aprēķina, pamatojoties uz izpildītās līguma daļas tirgus vērtību.

——————————————————————————————————–

Lai pārtrauktu klātienē noslēgtos līgumus, Jūs varat e-pastā nosūtīt iesniegumu par līguma laušanu uz hello@lemongym.lv

Klientam ir tiesības izvēlēties vienu no divām piedāvātajām samaksas iespējām: jāsamaksā piešķirtās abonementa atlaides, kas norādīta Klienta līgumā, kopsumma par laika periodu no abonementa sniegšanas sākuma līdz līguma pēdējai dienai vai ir jāsamaksā par abonementu, par visiem atlikušiem mēnešiem līdz līguma pēdējai dienai.

Kas ir YANGA un kādi vitamīni ir ūdenī?

Uzlabo gremošanu, veldzē slāpes, apgādā šūnas ar minerālvielām – pirkstu uz rokām nepietiks, lai pārskaitītu visas labās ūdens īpašības! Savukārt Tev jāzina, ka ūdens trūkums var izraisīt galvassāpes, spriedzi muskuļos un locītavās, tāpēc treniņa laikā turi ūdens pudeli pie rokas it īpaši tagad, kad mūsu klubos ir pieejams YANGA ūdens ar dažādām tropiskām un atsvaidzinošām garšām! Tikai par 6,99 EUR/mēn.*, varēsi veldzēt slāpes pirms, pēc un arī treniņa laikā. YANGA ūdens pieejams ik pēc 45 min. pa 500ml.

*Premium, Premium FLEX un Premium MIDI abonementu īpašnieki saņem -50% atlaidi mēneša maksai,
Comfort abonementa īpašnieki saņem -20% atlaidi mēneša maksai.

 

KĀDI VITAMĪNI IR YANGA SPORTA ŪDENĪ?

Visas YANGA sporta ūdens garšas satur B1, B3, B5, B6 un B8 vitamīnus. Katram no tiem ir svarīga funkcija, un tie visi kopā ir svarīgi, lai saglabātu labu veselību:

 • B1 (tiamīns) palīdz uzturvielas pārveidot enerģijā.
 • B3 (niacīns) ir nozīmīga loma šūnu, metabolisma veidošanā.
 • B5 (pantotēnskābe) palīdz jūsu ķermenim iegūt enerģiju no pārtikas, bet arī svarīgs hormonu un holesterīna ražošanā.
 • B6 (piridoksīns) ir iesaistīts aminoskābju metabolismā, sarkano asins šūnu veidošanā un neirotransmiteru izveidē.
 • B8 (biotīns) ir būtisks ogļhidrātu un tauku sadalīšanā.
Vai ir iespējams apturēt abonementu?

Abonementu ir iespējams apturēt (iesaldēt) par 3,49 EUR/nedēļā. Iesaldēšanas pakalpojums pieejams 8 reizes visa līguma termiņa laikā. Līguma saistību periods tiks pagarināts par tādu pašu dienu skaitu.

PREMIUM īpašniekiem ir iespēja apturēt(iesaldēt) abonementu uz 4 nedēļām bezmaksas.

Sazinies ar LEMON GYM zvanu centru rakstot uz hello@lemongym.lv, ja vēlies izmantot šo pakalpojumu!

Vai abonementu iespējams apmaksāt skaidrā naudā?

Nē. Maksājumi notiek ar e-rēķinu vai pašapkalpošanās portālā MANS LEMON GYM, veicot pārskaitījumus no Jūsu bankas kartes.

Līdz kuram laikam ir jāapmaksā e-rēķini?

E-rēķini ir jāapmaksā līdz tekošā mēneša 10. dienai.

Vai varu izmēģināt sporta klubu pirms kļūstu par tās biedru?

Vienu no LEMON GYM filiālēm ir iespējams izmēģināt BEZMAKSAS reizi gadā!

Ikreiz, ierodoties sporta klubā, Tev ir jābūt līdzi tīram treniņtērpam, dvielim, kas jāuzklāj uz trenažieriem, un slēdzenei, lai aizslēgtu mantas.

Vai varu pārrakstīt abonementu citai personai?

Jā, COMFORT vai PREMIUM abonementu var pārrakstīt citai personai attālināti. Administrācijas maksa par pārreģistrāciju ir 5 EUR. 

Lai pārrakstītu līgumu uz citu personu attālināti jāievēro šie punkti:

 • Personai, kas vēlas pārņemt līgumu, ir jāsagatavo iesniegums ar tekstu:

‘’Es, vārds, uzvārds, personas kods, e-pasts, telefona numurs, vēlos pārņemt abonementu no vārds uzvārds, dzimšanas datums, (ja zināms tad norādiet arī līguma numuru), piekrītu visiem abonementa esošajiem Līguma un Kluba noteikumiem, kā arī esmu iepazinies/usies ar ikmēneša maksu.’’

 • Pusēm ir iespēja izlemt kura no pusēm apmaksās administrācijas maksu pievienojot attiecīgi teikumu:

‘’Es, vārds, uzvārds, piekrītu, ka pārrakstīšanas maksu 5 EUR pievienos manam rēķinam’’

 • Iesniegumu ir nepieciešams parakstīt ar drošu elektronisko parakstu no abām pusēm. Ja Jums nav droša e-paraksta, varat to parakstīt bezmaksas ar www.dokobit.com palīdzību (nepieciešama identifikācija ar Smart-ID).
 • Iesniegumu nepieciešams nosūtīt mums uz e-pastu hello@lemongym.lv.
 • Jaunajam abonementa īpašniekam tiks sagatavots līgums un nosūtīts uz iesniegumā norādīto e-pastu. Līgums būs jāparaksta ar drošu elektronisko parakstu un jānosūta atpakaļ uz e-pastu hello@lemongym.lv. Pēc kā līgums tiks pievienots jaunā īpašnieka Mans Lemon Gym profilam.

Ņemiet vērā, ka līgums būs aktīvs tikai pēc tam, kad līguma jaunais īpašnieks būs izdarījis visus nepieciešamos soļus.

Kā apmaksāt abonementu ar apdrošināšanas polisi?

Ja Tev ir ERGO, BALTA, BTA, Gjensidige vai IF apdrošināšanas polise, un tā apmaksā sporta pakalpojumus, maksājumus par Lemon Gym kluba abonementu Tu vari veikt arī ar apdrošināšanas karti, noteiktā limita ietvaros.

Ja Tev ir kādas citas apdrošināšanas kompānijas polise, un tā sedz sporta pakalpojumus, tad mēs izsniegsim visus nepieciešamos dokumentus, lai Tu varētu tos iesniegt apdrošināšanas kompānijai un atgūt samaksāto naudu.

Maksājums ar apdrošināšanas polisi ir ļoti vienkāršs.

Tev tikai 1x mēnesī jāreģistrē karte sporta kluba reģistratūrā (izņemot Teika, Jugla, Ķengarags, Pļavnieki un Skanste klubos), zvanot uz Zvanu centru 27275757 vai rakstot uz hello@lemongym.lv .

Kas ir intro treniņš, jeb ievadapmācība klubā?

Ik vienam LEMON GYM biedram, kuram ir Premium gada abonements, ir iespēja pieteikties uz bez maksas intro treniņu jeb ievadapmācību klubā.

Šī ir iespēja iepazīties un saprast, kā tehniski darbojas, katrs no trenažieriem. Šo treniņu vada kluba administrators, kurš nav sertificēts treneris un nevada individuālos treniņus, taču ir apmācīts visu trenažieru pielietošanā.

Intro treniņš ir lieliska iespēja, ja vēlies apmeklēt sporta klubu bez trenera, bet nezini, kā pareizi izmantot trenažierus. Savukārt, ja sporta klubu jau kādu laiku apmeklē, bet līdz šim esi izmantojis tikai mazo inventāru (hanteles, gumijas, bumbas), bet tagad esi gatavs palielināt slodzi un sākt izmantot arī trenažierus, šī ir lieliska iespēja saprast, kurš no tiem būs Tev piemērotākais. Ievadapmācības laikā kopā ar kluba administratoru aizpildīsiet anketu, pēc kuras saņemsiet 2-3 dienu treniņu plānu, kurš būs balstīts uz Jūsu vēlmēm un fizisko sagatavotību.

Ievadapmācībai zālē vari pietiekties šeit vai LEMON GYM aplikācijā.

GRUPU TRENIŅI

Vai visos klubos ir grupu treniņi?

Diemžēl Ķengaraga klubā grupu treniņus nepiedāvājam.

Kas jāņem vērā piesakoties uz grupu treniņu?

Lai veidotu pēc iespējas veiksmīgāku sadarbību, ņemiet vērā sekojošo:

 • Grupu treniņiem ir obligāti jāreģistrējas grafikā lemongym.lv vai mūsu aplikācijā:
 • Vienlaicīgi Tev var būt pieraksts uz 3 treniņiem (ne vairāk);
 • Gan pieteikšanās, gan atteikšanās beidzas stundu pirms konkrētā grupu treniņa sākuma;
 • Ja 3 reizes divu nedēļu laikā pieteiksies uz grupu treniņu, bet neatnāksi, tad Tev pieteikšanās uz grupu treniņiem 1 nedēļu tiks liegta;
 • Tev ir iespēja rezervēt vietu grupu treniņiem nākamajām 3 dienām;
 • Grupu treniņš notiek, ja uz to ir pieteikušies vismaz 3 dalībnieki – lūdzu, stundu pirms  treniņa pārliecinies vai ir pieteikušies vismaz 3 cilvēki;
 • Esi godprātīgs un atraksties no nodarbības, ja tomēr uz to neieradīsies, jo, ja būs pieteikušies pietiekoši daudz dalībnieki, bet ieradīsies mazāk par 3, nodarbība diemžēl nenotiks.

Paldies par sapratni, sadarbību un atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ja treniņus esam spiesti atcelt.