Biežāk uzdotie jautājumi 

Kas ir Lemon gym

Tu iegūsti iespēju sportot labā sporta klubā ar labāko ražotāju sporta aprīkojumu. Klubi ir ierīkoti ērtās vietās – tiem var ērti piekļūt, ejot kājām, kā arī braucot ar automašīnu vai pilsētas sabiedrisko  transportu.

Lemon Gym klubus un to adreses atradīsiet sadaļā "Visi sporta klubi".

DARBA LAIKS

Darba dienās

06:00 – 23:00

Brīvdienās (Jugla, Teika, Imanta, Purvciems, Ķengarags)

09:00 – 21:00

Brīvdienās (Akropole)

09:00 – 22:00

Pirms jauna kluba atvēršanas ierobežotam dalībnieku skaitam cenas un piedāvātie noteikumi ir izdevīgāki!

Grupu treniņi notiek Lemon Gym Akropole klubā. To sarakstu atradīsiet šeit.

Grupu treniņiem obligāti ir jāreģistrējas klientu pašapkalpošanās portālā "Mans Lemon Gym".

 • Ieejiet klientu pašapkalpošanās portālā
 • Izvēlnē izvēlieties "Book a class"
 • Grafikā izvēlieties vēlamo grupas treniņu
 • Klikšķiniet uz "Book now"

TC Akropole, Juglā, Imantā un Purvciemā esošajos "Lemon Gym" klubos notiek virtuālie treniņi.

Virtuālie treniņi notiek TC Akropole, Juglā, Imantā un Purvciemā esošajos "Lemon Gym". Atsevišķā zālē, kas pielāgota īpaši grupu nodarbībām, atrodas liels LED ekrāns, uz kura noteiktā laikā tiek rādīti dažādi treniņi. Laikā, kad nenotiek sarakstā noteiktie treniņi, varēsiet izvēlēties kādu no 600 treniņiem. Jau izstrādāto sarakstu atradīsiet šeit.

Klubos izmanto labāko ražotāju (Life Fitness) trenažierus.

Abonoments

Abonements var iegādāties vairākos veidos:

 1. Ierodoties jebkurā Jums ērtā klubā.
 2. Internetā jebkurā laikā.

Varat izvēlēties kādu no šiem dalības veidiem:
* CONTRACT dalība ar minimālo laikposmu 12 mēn., ir spēkā Imanta, Jugla, Ķengarags, Purvciems vai Teika klubos, maksā 19,99 eur/mēn.
* NO CONTRACT dalība ar minimālo laikposmu 1 mēn., ir spēkā Imanta, Jugla, Kengarags, Purvciems vai Teika klubos, maksā 29,99 eur/mēn.
* BLACK CARD - papildus parastajai mēneša dalības maksai TIKAI no 6 €/mēn. iegūstat: iespēju apmeklēt visus Lemon Gym klubus, bezmaksas YANGA ūdens dalību, aplikācijas PRO versiju un 4 gab./mēn. bezmaksas apmeklējumus draugiem.

AKROPOLE klubā var sportot tikai ar BLACK CARD dalību:
* BLACK CARD CONTRACT dalība ar minimālo laikposmu 12 mēn. maksā 25,99 eur/mēn.
* BLACK CARD NO CONTRACT dalība ar minimālo laikposmu 1 mēn. maksā 35,99 eur/mēn.
* GRUPU TRENIŅI – 6 eur/mēn.

* PIRMAIS APMEKLĒJUMS – bez maksas var vienu reizi izmēģināt ikvienu no klubiem.
* VIENREIZĒJS apmeklējums – 9 eur.
* YANGA ūdens dalība – 4,5 eur/mēn.
* Aplikācijas PRO versija – 3,5 eur/mēn.

Dalība ir spēkā jau tajā pašā dienā pēc apmaksas, izņemot, ja pērkot izvēlēsieties vēlāku dalības aktivizēšanas datumu.

Jā, CONTRACT abonementu citai personai var pārrakstīt, reģistratūrā iesniedzot pieprasījumu un papildus samaksājot administrācijas maksu 5 EUR apmērā.

Nē. Abonements ir paredzēts personai, kura ir Sporta kluba biedrs.

Abonementu ir iespējams apturēt (iesaldēt) par 1,5 EUR/nedēļā. Iesaldēšanas pakalpojums pieejams 8 reizes visa līguma termiņa laikā. Līguma saistību periods tiks pagarināts par tādu pašu dienu skaitu. Sazinies ar kluba administrāciju, ja vēlies izmantot šo pakalpojumu!

Apmeklējuma ilgums un laiks ir neierobežoti – varat sportot jebkurā laikā, kad klubs darbojas.

Darba dienās

06:00 – 23:00

Brīvdienās (Jugla, Teika, Imanta, Purvciems, Ķengarags)

09:00 – 21:00

Brīvdienās (Akropole)

09:00 – 22:00

Nē. Norēķini skaidrā naudā vai ar karti tiek veikti līguma noslēgšanas dienā. Turpmākie maksājumi notiek ar e-rēķinu vai veicot atskaitījumus no Jūsu bankas kartes.

E-rēķini ir jāapmaksā līdz aktuālā mēneša 10. dienai.

Jā, pārrakstīties uz citu Lemon Gym klubu varat reģistratūrā uzrakstot lūgumu un samaksājot vienreizēju 3 eiro administrēšanas maksu.

Jā, abonementu var izbeigt, bet vajadzētu nosegt saņemto atlaidi par katru pagājušo mēnesi. Atlaide tiek aprēķināta pēc tajā brīdī spēkā esošās NO CONTRACT abonementa cenas. Abonementu iespējams vienu reizi pārreģistrēt uz citu personu, samaksājot administrēšanas maksu 5 EUR apmērā.

Jums ir jāierodas kopā ar personu, kurai vēlaties nodot dalību. Abiem jābūt personu apliecinošiem dokumentiem, un otrai personai būs jāiesniedz savas bankas konta numurs. Būs jāparaksta lūgums un jāsamaksā vienreizēja 5 eiro administrēšanas maksa. Būs arī jābūt apmaksātai esošā mēneša dalībai.

Nē, pašlaik netiek piemērota nekāda dalībnieka iestāšanas maksa.

Papildus mēneša abonementa maksai TIKAI par 6 €/mēn. iegūsiet: iespēju apmeklēt visus Lemon Gym klubus, YANGA ūdens bezmaksas abonementu un bezmaksas apmeklējumus draugiem - 4 gab./mēnesī. 

Ikmēneša maksājumu veikšanai par kluba abonementu var izvēlēties:
* E-rēķinu, kas katru mēnesi tiek apmaksāts internetbankā. Iespējams iestatīt automātisku saņemtā e-rēķina apmaksu vai veikt apmaksu manuāli līdz katra mēneša 10. datumam.
* Maksas atskaitīšanu no bankas kartes. Atskaitījums tiek izpildīts katra mēneša 10. datumā.

Papildu informācija

Standarta vecums ir no 18 gadiem. Ar vecāku piekrišanu – no 15 gadu vecuma. Šādā gadījumā arī vecākiem ir jāierodas sporta klubā un jāparaksta piekrišana. 

 Katru mūsu filiāli ir iespējams izmēģināt ar pirmo BEZMAKSAS treniņu!

Visos Lemon Gym klubos ir biznesa klienti, kuri sniedz trenera pakalpojumus. Viņu kontaktus varat saņemt kluba reģistratūrā vai mūsu interneta vietnē. Par piekrišanu un cenu jārunā ar pašu treneri.

Visas klubā atrastās mantas tiek 7 dienas glabātas atradumu kastē.

Apmeklējumu skaits, ieejot ar pirksta kodu – neierobežots.

Jā, svētku dienās, kad Jūsu klubs nestrādā, varat apmeklēt strādājošos Lemon Gym.

Katrs dalībnieks, kurš pie mums pavadījis ilgāk nekā gadu, dāvanā saņem abonementu, kas ir spēkā visos klubos, kā arī 30 atvaļinājuma dienas gadā.

Pirmais apmeklējums sporta klubā

Ikreiz, ierodoties sporta klubā, dalībniekam ir jābūt līdzi tīram treniņtērpam, dvielim, kas jāuzklāj uz trenažieriem, un slēdzenei, lai aizslēgtu mantas. Pirmoreiz ierodoties, vajadzīgs arī personu apliecinošs dokuments un, atkarībā no vēlamā maksāšanas veida, bankas konta numurs vai bankas maksājumu karte.

Iegādājoties abonementu, tiks noņemts pirksta nospiedums, ar kuru var iziet visas kontroles vietas kluba teritorijā.

Vērsieties pie administratores, un, ja tā būs spēkā esoša, palīdzēs iekļūt klubā.

Jaunu atslēgu vienmēr var iegādāties kluba reģistratūrā.

Jā, tikai, iegādājoties savu atslēgu, pārliecinieties, lai tā būtu atbilstoša izmēra.

Jā, varat doties uz klubu, līdzi ņemot apmaksas kopiju un savu personu apliecinošu dokumentu, ja tūdaļ sportosiet, neaizmirstiet paņemt arī slēdzeni mantu aizslēgšanai un dvieli, ko uzklāt uz trenažieriem, bet tos varat iegādāties arī pie mums.

Pieslēdzoties internetbankai, ir jāpiesaka jauns e-rēķins, instrukcijas atradīsiet šai norādē, apakšā izvēloties savu banku. Kā maksājuma saņēmēju izvēlieties SIA GYM LV. Līguma ID ierakstiet sava līguma nosaukumā pirms iekavām esošos skaitļus.

Vispirms ir jāaktivizē savs konts, sekojot šai norādei. E-pastam jābūt tam pašam, kuru norādījāt, iegādājoties dalību. Ja e-pastā nesaņēmāt aktivizēšanas norādi, vērsieties pie sava sporta kluba darbiniekiem.

Ik reizi atnākot uz sporta klubu, katram dalībniekam līdzi jāņem tīrs sporta apģērbs, dvielis, ko uzklāt uz trenažieriem, un piekaramā atslēdziņa skapīšu aizslēgšanai. Pirmajā reizē tāpat vajadzētu paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu un, atkarībā no izvēlētā mēneša maksas samaksas veida - bankas konta numuru vai norēķinu karti.

Darba dienās plkst. 11:00 un 19:00 pievienojies KLUBA CEĻOJUMAM. Iepazīsties ar dažādām sporta kluba zonām un aprīkojumu un iemācies lietot sporta zāles inventāru kā īsts profesionālis. Reģistrācija nav nepieciešama, vienkārši atnāc un noorientējies.

LEMONG GYM APLIKĀCIJA (APP)

Pēc dalības iegādāšanās aktivizācijas norādes meklē e-pastā, kuru norādīji reģistrējoties. Klikšķini uz saņemtās norādes, ievadi vajadzīgo datus un izveido paroli. Tagad atliek tikai lejupielādēt aplikāciju no Google Play vai App Store un sākt to lietot!

 • Vairāk nekā 2000 vingrinājumu 
 • Skaidras un saprotamas 3D vingrinājumu demonstrācijas
 • Treniņu programmas un iespēja izveidot pašam savu
 • Ikdienas fiziskās aktivitātes un uztura kontrole 
 • Ķermeņa masas un citu ķermeņa rādītāju progresa vērošana
 • Lemon Gym kopienas dzīve un sporta kluba jaunumi