Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Lemon gym

Tu iegūsti iespēju sportot labā sporta klubā ar labāko ražotāju sporta aprīkojumu. Klubi ir ierīkoti ērtās vietās – tiem var ērti piekļūt, ejot kājām, kā arī braucot ar automašīnu vai pilsētas sabiedrisko  transportu.

Lemon Gym klubus un to adreses atradīsiet mājaslapas sadaļā KLUBI. 

Aktuālo darba laiku vienmēr var uzzināt sadaļā "Kontakti".

Pirms jauna kluba atvēršanas ierobežotam dalībnieku skaitam cenas un piedāvātie noteikumi ir izdevīgāki!

Grupu nodarbības notiek Lemon Gym Skanste, Akropole Rīga, Purvciems, Jugla un Imanta klubos. To sarakstu atradīsiet šeit.

Grupu nodarbībām obligāti ir jāreģistrējas caur aplikāciju LEMON GYM Latvia.

Kā reģistrēties nodarbībai aplikācijā?

  • Spied uz SARAKSTS
  • Izvēlies treniņu, datumu un laiku.
  • Kad esi izvēlējies nodarbību, spied: (+)

Tava nodarbība ir rezervēta.

PS. Ja uz nodarbību neatnāksi 2X nedēļas laikā, tad reģistrācija uz nodarbībām tik liegta uz 7 dienām. 

 

Klubos izmanto labāko ražotāju (Life Fitness un Matrix) trenažierus.

ABONEMENTS

Abonementu var iegādāties vairākos veidos:

  1. Ierodoties jebkurā Jums ērtā klubā.
  2. Internetā jebkurā laikā.

Dalība ir spēkā jau tajā pašā dienā pēc apmaksas, izņemot, ja pērkot izvēlēsieties vēlāku dalības aktivizēšanas datumu.

Jā, COMFORT abonementu citai personai var pārrakstīt, reģistratūrā iesniedzot pieprasījumu un papildus samaksājot administrācijas maksu 5 EUR apmērā.

Nē. Abonements ir paredzēts personai, kura ir Sporta kluba biedrs.

Abonementu ir iespējams apturēt (iesaldēt) par 3,49 EUR/nedēļā. Iesaldēšanas pakalpojums pieejams 8 reizes visa līguma termiņa laikā. Līguma saistību periods tiks pagarināts par tādu pašu dienu skaitu.

PREMIUM īpašniekiem ir iespēja apturēt(iesaldēt) abonementu uz 4 nedēļām bezmaksas.

Sazinies ar kluba administrāciju, ja vēlies izmantot šo pakalpojumu!

Nē. Norēķins ar karti tiek veikts līguma noslēgšanas dienā. Turpmākie maksājumi notiek ar e-rēķinu vai pašapkalpošanās portālā Mans Lemon, veicot pārskaitījumus no Jūsu bankas kartes.

E-rēķini ir jāapmaksā līdz tekošā mēneša 10. dienai.

Maksa par jauno slēdzeni: 5–10 EUR

Maksa par gada dalības parakstīšanu uz citu personu: 5 EUR

Maksa par kluba maiņu (nav pieejams iepriekpārdošanas abonementiem un klubos kur nav pieejams Jūsu abonements vai šāda veida abonements no sākuma maksā dārgāk nekā ir Jums): 3 EUR

Maksa par Yanga ūdeni: 4.50€/mēn.

Maksa par grupu treniņiem: 9 EUR/mēn.

Maksa par līguma apturēšanu uz 7 dienām (max. līdz 8 nedēļām gada laikā): 3.49€/ned.

Jā, abonementu var izbeigt, bet vajadzētu nosegt saņemto atlaidi par katru pagājušo mēnesi. Atlaide tiek aprēķināta pēc tajā brīdī spēkā esošās FLEX/Premium FLEX abonementa cenas. Abonementu iespējams vienu reizi pārreģistrēt uz citu personu, samaksājot administrēšanas maksu 5 EUR apmērā.

Klientam ir tiesības izvēlēties vienu no divām piedāvātajām samaksas iespējām: jāsamaksā piešķirtās abonementa atlaides, kas norādīta augstāk, kopsumma par laika periodu no abonementa sniegšanas sākuma līdz līguma pēdējai dienai vai ir jāsamaksā par abonementu, par visiem atlikušiem mēnešiem līdz līguma pēdējai dienai.

Jums ir jāierodas kopā ar personu, kurai vēlaties nodot dalību. Abiem jābūt personu apliecinošiem dokumentiem, un otrai personai būs jāiesniedz savas bankas konta numurs. Būs jāparaksta iesniegumu un jāsamaksā vienreizēja 5 eiro administrēšanas maksa. Būs arī jābūt apmaksātai esošā mēneša dalībai.

Nē, pašlaik netiek piemērota nekāda dalībnieka iestāšanās maksa.

Papildus mēneša abonementa maksai TIKAI par 10 €/mēn. 

PREMIUM abonements sniedz:

  • iespēju trenēties visos Lemon klubos Baltijas valstīs;
  • iespēju bezmaksas iesaldēt abonementu uz 4 nedēļām;
  • iespēju bezmaksas apmeklēt grupu nodarbības Lemon Gym Skanste, Akropole Rīga, Purvciems, Imanta un Jugla;
  • YANGA ūdens abonementu ar 50% atlaidi.

Ikmēneša maksājumu veikšanai par kluba abonementu var izvēlēties:
* E-rēķinu, kas katru mēnesi tiek apmaksāts internetbankā (pieejams SEB un Swedbank klientiem). Iespējams iestatīt automātisku saņemtā e-rēķina apmaksu vai veikt apmaksu manuāli līdz katra mēneša 10. datumam.
* Maksas atskaitīšanu no bankas kartes (izņemot Maestro). Atskaitījums tiek izpildīts katra mēneša 10. datumā.
* Pašapkalpošanās portālā: Mans Lemon

“Lemon Gym” mājaslapā noslēgtie līgumi ar klientiem ir uzskatāmi par distances līgumiem. Ja 14 dienu laikā no līguma noslēgšanas dienas esat nolēmis to pārtraukt, Jums jāaizpilda iesniegums par atteikšanos no noslēgtā līguma un jānosūta uz e-pastu info@lemongym.lv

Ja klients izmanto atteikuma tiesības pēc tam, kad ir iesniedzis Lemon Gym pieprasījumu, klients maksā Lemon Gym summu, kas attiecībā pret pilnu līguma izpildi ir proporcionāla izpildītajai līguma daļai brīdī, kad klients informē pakalpojuma sniedzēju par atteikuma tiesību izmantošanu. Minēto summu aprēķina, pamatojoties uz līgumā noteikto galīgo cenu. Ja galīgā cena ir pārmērīga, summu, kas jāmaksā klientam, aprēķina, pamatojoties uz izpildītās līguma daļas tirgus vērtību.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lai pārtrauktu klātienē noslēgtos līgumus, Jūs varat personīgi ierasties jebkurā “Lemon Gym” klubā, kā arī e-pastā nosūtīt iesniegumu par līguma laušanu konkrētajam “Lemon Gym” klubam, kurā tas noslēgts, vai uz info@lemongym.lv

Klientam ir tiesības izvēlēties vienu no divām piedāvātajām samaksas iespējām: jāsamaksā piešķirtās abonementa atlaides, kas norādīta Klienta līgumā, kopsumma par laika periodu no abonementa sniegšanas sākuma līdz līguma pēdējai dienai vai ir jāsamaksā par abonementu, par visiem atlikušiem mēnešiem līdz līguma pēdējai dienai.

Papildu informācija

Standarta vecums ir no 18 gadiem. Ar vecāku piekrišanu – no 14 gadu vecuma. Šādā gadījumā arī vecākiem ir jāierodas sporta klubā administrācijas darba laikā (nav iespējams Skanste un Pļavnieki klubos), ņemot līdzi personu apliecinošu dokumentu un bērna dzimšanas apliecību vai tikai pasi, ja tajā ir ierakstīts konkrētais bērns, un jāparaksta piekrišana vai ir jāsazinās ar zvanu centru rakstot uz hello@lemongym.lv .

Vienu no Lemon Gym filiāliem ir iespējams izmēģināt BEZMAKSAS reizi gadā!

Ikreiz, ierodoties sporta klubā, Tev ir jābūt līdzi tīram treniņtērpam, dvielim, kas jāuzklāj uz trenažieriem, un slēdzenei, lai aizslēgtu mantas. Pirmoreiz ierodoties, vajadzīgs arī personu apliecinošs dokuments, ko uzrādīt administrācijā.*

*Kluba un administrācijas laiku var noskaidrot šeit

Visos Lemon Gym klubos ir biznesa klienti, kuri sniedz trenera pakalpojumus. Viņu kontaktus varat saņemt kluba reģistratūrā vai mājaslapā. Par piekrišanu un cenu jārunā ar pašu treneri.

Visas klubā atrastās mantas tiek 7 dienas glabātas atradumu kastē.

Apmeklējumu skaits, ieejot ar pirksta kodu – neierobežots.

Jā, svētku dienās, kad Jūsu klubs nestrādā, varat apmeklēt strādājošos Lemon klubus.

Pirmais apmeklējums sporta klubā

Ikreiz, ierodoties sporta klubā, dalībniekam ir jābūt līdzi tīram treniņtērpam, dvielim, kas jāuzklāj uz trenažieriem, inventāra vai paklājiem, un slēdzenei, lai aizslēgtu skapīti. Pirmoreiz ierodoties, vajadzīgs arī personu apliecinošs dokuments un, atkarībā no vēlamā maksāšanas veida, bankas konta numurs vai bankas maksājumu karte.

Iegādājoties abonementu, tiks noņemts pirksta nospiedums, ar kuru var iziet visas kontroles vietas kluba teritorijā.

Vērsieties pie administratores, un, ja tā būs spēkā esoša, palīdzēs iekļūt klubā.

Jaunu atslēgu vienmēr var iegādāties kluba reģistratūrā.

Jā, tikai, iegādājoties savu atslēgu, pārliecinieties, lai tā būtu atbilstoša izmēra.

Jā, varat doties uz klubu, līdzi ņemot apmaksas kopiju un savu personu apliecinošu dokumentu, ja tūdaļ sportosiet, neaizmirstiet paņemt arī slēdzeni skapīša aizslēgšanai un dvieli, ko uzklāt uz trenažieriem, bet tos varat iegādāties arī pie mums.

Pieslēdzoties internetbankai, ir jāpiesaka jauns e-rēķins, instrukcijas atradīsiet mājaslapā, apakšā izvēloties savu banku. Kā maksājuma saņēmēju izvēlieties SIA GYM LV. Līguma ID ierakstiet sava līguma nosaukumā pirms iekavām esošos skaitļus.

Vispirms ir jāaktivizē savs konts, nospiežot šeit. E-pastam jābūt tam pašam, kuru norādījāt, iegādājoties dalību. Ja e-pastā nesaņēmāt aktivizēšanas norādi, vērsieties pie sava sporta kluba darbiniekiem.

Ik reizi atnākot uz sporta klubu, katram dalībniekam līdzi jāņem tīrs sporta apģērbs, dvielis, ko uzklāt uz trenažieriem, un piekaramā atslēdziņa skapīšu aizslēgšanai. Pirmajā reizē tāpat vajadzētu paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu un, atkarībā no izvēlētā mēneša maksas samaksas veida - bankas konta numuru vai norēķinu karti.