Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Lemon gym

Tu iegūsti iespēju sportot labā sporta klubā ar labāko ražotāju sporta aprīkojumu. Klubi ir ierīkoti ērtās vietās – tiem var ērti piekļūt, ejot kājām, kā arī braucot ar automašīnu vai pilsētas sabiedrisko  transportu.

Lemon klubus un to adreses atradīsiet sadaļā "Visi sporta klubi".

DARBA LAIKS

Darba dienās

06:00 – 23:00

Brīvdienās (Jugla, Teika, Imanta, Purvciems un Ķengarags)

09:00 – 21:00

Brīvdienās (Akropole)

09:00 – 22:00

Pirms jauna kluba atvēršanas ierobežotam dalībnieku skaitam cenas un piedāvātie noteikumi ir izdevīgāki!

Grupu nodarbības notiek Lemon Akropole un Lemon Purvciems. To sarakstu atradīsiet šeit.

Grupu nodarbībām obligāti ir jāreģistrējas klientu pašapkalpošanās portālā "Mans Lemon".

 • Ieejiet klientu pašapkalpošanās portālā;
 • Izvēlnē izvēlieties "Book a class";
 • Grafikā izvēlieties vēlamo grupu nodarbību;
 • Klikšķiniet uz "Book now".

Klubos izmanto labāko ražotāju (Life Fitness un Matrix) trenažierus.

Abonoments

Abonements var iegādāties vairākos veidos:

 1. Ierodoties jebkurā Jums ērtā klubā.
 2. Internetā jebkurā laikā.

Dalība ir spēkā jau tajā pašā dienā pēc apmaksas, izņemot, ja pērkot izvēlēsieties vēlāku dalības aktivizēšanas datumu.

Jā, COMFORT abonementu citai personai var pārrakstīt, reģistratūrā iesniedzot pieprasījumu un papildus samaksājot administrācijas maksu 5 EUR apmērā.

Nē. Abonements ir paredzēts personai, kura ir Sporta kluba biedrs.

Abonementu ir iespējams apturēt (iesaldēt) par 2 EUR/nedēļā. Iesaldēšanas pakalpojums pieejams 8 reizes visa līguma termiņa laikā. Līguma saistību periods tiks pagarināts par tādu pašu dienu skaitu.

PREMIUM īpašniekiem ir iespēja apturēt(iesaldēt) abonementu uz 4 nedēļām bezmaksas.

Sazinies ar kluba administrāciju, ja vēlies izmantot šo pakalpojumu!

Apmeklējuma ilgums un laiks ir neierobežots – varat sportot jebkurā pieejamā laikā, kad klubs darbojas.

Darba dienās

06:00 – 23:00

Brīvdienās (Jugla, Teika, Imanta, Purvciems un Ķengarags)

09:00 – 21:00

Brīvdienās (Akropole)

09:00 – 22:00

Nē. Norēķins ar karti tiek veikts līguma noslēgšanas dienā. Turpmākie maksājumi notiek ar e-rēķinu vai veicot atskaitījumus no Jūsu bankas kartes.

E-rēķini ir jāapmaksā līdz aktuālā mēneša 10. dienai.

Jā, pārrakstīties uz citu Lemon klubu varat reģistratūrā uzrakstot iesniegumu un samaksājot vienreizēju 3 eiro administrēšanas maksu.

Jā, abonementu var izbeigt, bet vajadzētu nosegt saņemto atlaidi par katru pagājušo mēnesi. Atlaide tiek aprēķināta pēc tajā brīdī spēkā esošās FLEX/Premium FLEX abonementa cenas. Abonementu iespējams vienu reizi pārreģistrēt uz citu personu, samaksājot administrēšanas maksu 5 EUR apmērā.

Klientam ir tiesības izvēlēties vienu no divām piedāvātajām samaksas iespējām: jāsamaksā piešķirtās abonementa atlaides, kas norādīta augstāk, kopsumma par laika periodu no abonementa sniegšanas sākuma līdz līguma pēdējai dienai vai ir jāsamaksā par abonementu, par visiem atlikušiem mēnešiem līdz līguma pēdējai dienai.

Jums ir jāierodas kopā ar personu, kurai vēlaties nodot dalību. Abiem jābūt personu apliecinošiem dokumentiem, un otrai personai būs jāiesniedz savas bankas konta numurs. Būs jāparaksta iesniegumu un jāsamaksā vienreizēja 5 eiro administrēšanas maksa. Būs arī jābūt apmaksātai esošā mēneša dalībai.

Nē, pašlaik netiek piemērota nekāda dalībnieka iestāšanas maksa.

Papildus mēneša abonementa maksai TIKAI par 6 €/mēn. 

PREMIUM abonements sniedz:

 • iespēju trenēties visos Lemon klubos Baltijas valstīs;
 • iespēju bezmaksas iesaldēt abonementu uz 4 nedēļām;
 • iespēju bezmaksas apmeklēt grupu nodarbības Lemon Akropole un Lemon Purvciems;
 • 4 bezmaksas ikmēneša vizītes kopā ar draugiem, tajā skaitā grupu nodarbības;
 • bezmaksas YANGA ūdens abonementu;
 • bezmaksas e-trenera Lemon aplikācijas PRO versiju.

Ikmēneša maksājumu veikšanai par kluba abonementu var izvēlēties:
* E-rēķinu, kas katru mēnesi tiek apmaksāts internetbankā. Iespējams iestatīt automātisku saņemtā e-rēķina apmaksu vai veikt apmaksu manuāli līdz katra mēneša 10. datumam.
* Maksas atskaitīšanu no bankas kartes. Atskaitījums tiek izpildīts katra mēneša 10. datumā.

“Lemon Gym” mājaslapā noslēgtie līgumi ar klientiem ir uzskatāmi par distances līgumiem. Ja 14 dienu laikā no līguma noslēgšanas dienas esat nolēmis to pārtraukt, Jums jāaizpilda iesniegums par atteikšanos no noslēgtā līguma un jānosūta uz e-pastu info@lemongym.lv

Lai pārtrauktu klātienē noslēgtos līgumus, Jūs varat personīgi ierasties jebkurā “Lemon Gym” klubā, kā arī e-pastā nosūtīt iesniegumu par līguma laušanu konkrētajam “Lemon Gym” klubam, kurā tas noslēgts, vai uz info@lemongym.lv

Papildu informācija

Standarta vecums ir no 18 gadiem. Ar vecāku piekrišanu – no 15 gadu vecuma. Šādā gadījumā arī vecākiem ir jāierodas sporta klubā un jāparaksta piekrišana. 

 Katru mūsu filiāli ir iespējams izmēģināt ar pirmo BEZMAKSAS treniņu!

Ikreiz, ierodoties sporta klubā, Tev ir jābūt līdzi tīram treniņtērpam, dvielim, kas jāuzklāj uz trenažieriem, un slēdzenei, lai aizslēgtu mantas. Pirmoreiz ierodoties, vajadzīgs arī personu apliecinošs dokuments.

Visos Lemon klubos ir biznesa klienti, kuri sniedz trenera pakalpojumus. Viņu kontaktus varat saņemt kluba reģistratūrā vai mūsu interneta vietnē. Par piekrišanu un cenu jārunā ar pašu treneri.

Visas klubā atrastās mantas tiek 7 dienas glabātas atradumu kastē.

Apmeklējumu skaits, ieejot ar pirksta kodu – neierobežots.

Jā, svētku dienās, kad Jūsu klubs nestrādā, varat apmeklēt strādājošos Lemon.

Katrs dalībnieks, kurš pie mums pavadījis ilgāk nekā gadu, dāvanā saņem abonementu, kas ir spēkā visos klubos, kā arī 30 atvaļinājuma dienas gadā.

Pirmais apmeklējums sporta klubā

Ikreiz, ierodoties sporta klubā, dalībniekam ir jābūt līdzi tīram treniņtērpam, dvielim, kas jāuzklāj uz trenažieriem, un slēdzenei, lai aizslēgtu mantas. Pirmoreiz ierodoties, vajadzīgs arī personu apliecinošs dokuments un, atkarībā no vēlamā maksāšanas veida, bankas konta numurs vai bankas maksājumu karte.

Iegādājoties abonementu, tiks noņemts pirksta nospiedums, ar kuru var iziet visas kontroles vietas kluba teritorijā.

Vērsieties pie administratores, un, ja tā būs spēkā esoša, palīdzēs iekļūt klubā.

Jaunu atslēgu vienmēr var iegādāties kluba reģistratūrā.

Jā, tikai, iegādājoties savu atslēgu, pārliecinieties, lai tā būtu atbilstoša izmēra.

Jā, varat doties uz klubu, līdzi ņemot apmaksas kopiju un savu personu apliecinošu dokumentu, ja tūdaļ sportosiet, neaizmirstiet paņemt arī slēdzeni mantu aizslēgšanai un dvieli, ko uzklāt uz trenažieriem, bet tos varat iegādāties arī pie mums.

Pieslēdzoties internetbankai, ir jāpiesaka jauns e-rēķins, instrukcijas atradīsiet šai norādē, apakšā izvēloties savu banku. Kā maksājuma saņēmēju izvēlieties SIA GYM LV. Līguma ID ierakstiet sava līguma nosaukumā pirms iekavām esošos skaitļus.

Vispirms ir jāaktivizē savs konts, sekojot šai norādei. E-pastam jābūt tam pašam, kuru norādījāt, iegādājoties dalību. Ja e-pastā nesaņēmāt aktivizēšanas norādi, vērsieties pie sava sporta kluba darbiniekiem.

Ik reizi atnākot uz sporta klubu, katram dalībniekam līdzi jāņem tīrs sporta apģērbs, dvielis, ko uzklāt uz trenažieriem, un piekaramā atslēdziņa skapīšu aizslēgšanai. Pirmajā reizē tāpat vajadzētu paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu un, atkarībā no izvēlētā mēneša maksas samaksas veida - bankas konta numuru vai norēķinu karti.

Darba dienās plkst. 11:00 un 19:00 pievienojies KLUBA CEĻOJUMAM. Iepazīsties ar dažādām sporta kluba zonām un aprīkojumu un iemācies lietot sporta zāles inventāru kā īsts profesionālis. Reģistrācija nav nepieciešama, vienkārši atnāc un noorientējies.

LEMONG GYM APLIKĀCIJA (APP)

Pēc dalības iegādāšanās aktivizācijas norādes meklē e-pastā, kuru norādīji reģistrējoties. Klikšķini uz saņemtās norādes, ievadi vajadzīgo datus un izveido paroli. Tagad atliek tikai lejupielādēt aplikāciju no Google Play vai App Store un sākt to lietot!

 • Vairāk nekā 2000 vingrinājumu 
 • Skaidras un saprotamas 3D vingrinājumu demonstrācijas
 • Treniņu programmas un iespēja izveidot pašam savu
 • Ikdienas fiziskās aktivitātes un uztura kontrole 
 • Ķermeņa masas un citu ķermeņa rādītāju progresa vērošana
 • Lemon Gym kopienas dzīve un sporta kluba jaunumi