Lemon Gym

Pļavnieki

Время работы: 
I-VII: 24/7

Время работы сауны:

I-V: 8:00-21:00

VI-VII: 11:00-19:00

Время работы администрации:

I-V: 7:00-22:00

VI-VII: 11:00 - 19:00

LEMON GYM – сообщество активных людей, живущих в ритме города. Нас ежедневно объединяет спорт, несмотря на то, что наш образ жизни сильно отличается. Здесь нет никакого принуждения и соперничества – я занимаюсь спортом, потому что хочу этого, выжимаю из себя столько, сколько могу, прихожу тогда, когда это удобно.

Клуб LEMON GYM PĻAVNIEKI ты легко найдешь по адресу: ул. A. Saharova 1, Rīga. Стоянка для автомобилей здесь большая и удобная, поэтому смело отправляйся на автомобиле.

 

В зале тоже не придется толкаться – он просторный, а тренажеров здесь столько, что хватит на всех. Ты будешь заниматься на проверенном и полюбившемся профессионалами современном оборудовании.

В спортивном клубе будет предлагаться не только широкий выбор различных тренажеров, но и возможность выбора групповых тренировок с тренерами. Более 180 групповых тренировок в месяц.

Зарегистрироваться на тренировки можно только через аппликациию или сайт.

Даже если жажда будет мучить тебя, в клубе оборудована система Yanga Sports Water, благодаря которой ты не только освежишься, но и зарядишься витаминами и минералами. Кроме того, ты сможешь выбирать из нескольких прекрасных вкусов.

Не жди вдохновения или лучшего настроения, просто приходи и выжми из себя все. Вдохновение и хорошее настроение наступают сразу после этого!

Klubo zonos

Grupu treniņi

BOOTY BUILDER

Больше

BOOTY BUILDER

Vidējas intensitātes nodarbība, kas paredzēta sēžas muskuļu veidošanai un nostiprināšanai.

STRETCH & BALANCE

Больше

STRETCH & BALANCE

Attīsta stāju, lokanību un muskuļu reljefu. Nodarbību programmu veido vingrinājumu komplekss, kas apvieno jogas, kalanētikas un pilates vingrošanas elementus.

FULL BODY CIRCLES

Больше

FULL BODY CIRCLES

Spēka treniņš ar svaru stieni muskuļa reljefa izveidei.

GRIP

Больше

GRIP

Spēka treniņš ar svaru stieni muskuļa reljefa izveidei.

LEMON CORE

Больше

LEMON CORE

Dziļo muskuļu nostiprināšanas treniņš

PUSH YOUR LIMITS UP

Больше

PUSH YOUR LIMITS UP

Nodarbību komplekss sastāv no 4 minūšu cikliem, kas secīgi iedalās 20 sekunžu intensīvā darbā un 10 sekunžu pauzēs. Sastāda apmēram astoņus piegājienus, kuru laikā ķermeņa muskuļi ir nepārtrauktā tonusā.

LEMON POWER

Больше

LEMON POWER

Aizraujoša vidējas un augstas intensitātes nodarbība visas ķermeņa muskulatūras nostiprināšanai.

PILATES

Больше

PILATES

Nodarbība kas vērsta uz dziļo un mazo muskuļu nostiprināšanu. Palīdz veidot staltu stāju, grāciju un slaidu augumu, kā arī atbrīvoties no sasprindzinājuma. Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība.

VERVE

Больше

VERVE

Nodarbība, kura ir iemīļota visā pasaulē. Harmonizējoša, plūstoša nodarbība prāta un ķermeņa atbrīvošanai.

YOGA

Больше

YOGA

Tas ir līdzsvars starp ķermeni un prātu, spēja iegūt lielisku fizisko formu, attīstīt koncentrāciju, novērst ievainojumus, uzlabo garīgo stāvokli, uzlabot savu pašapziņu, palielināt izturību pret stresu.

DANCE FIT

Больше

DANCE FIT

Lieliska deju nodarbība, uzmanību pievēršot muskuļu tonizēšanai un formas piešķiršanai.

FUNCTIONAL WORKOUT

Больше

FUNCTIONAL WORKOUT

Vidējas intensitātes tauku dedzināšanas vai zemas intensitātes kombinēta funkcionāla aerobikas nodarbība. 

LEMON COMBAT

Больше

LEMON COMBAT

Nodarbības laikā ar dažādu cīņas mākslas elementiem tiek trenēts viss ķermenis - kājas, rokas, mugura, pleci -, kā arī attīstīta un nostiprināta vēdera muskulatūra.

LEMON CROSS TRAINING

Больше

LEMON CROSS TRAINING

Vidējas un augstas intensitātes funkcionālais grupu treniņš, kurā īpaša uzmanība tiek pievērsta vingrinājumu tehniskajam izpildījumam, kas samazinās traumu risku līdz minimumam.

BodyART®

Больше

BodyART®

BodyART ir funkcionāls un holistisks treniņš, kas vērsts uz cilvēka kā vienota veseluma trenēšanu, aptverot ķermeni un prātu. Tā pamatā ir Iņ un Jaņ polaritāšu princips, kur spēks mijas ar atbrīvošanos, sasprindzinājums ar relaksāciju, augšā un lejā, ieelpa un izelpa.

Treneri