Lemon Gym

Purvciems

Uz laiku slēgts

(līdz 06.02.2021 ieskaitot)

„LEMON GYM“ ir aktīvu, lielpilsētas ritmā dzīvojošu cilvēku kopiena. Lai arī mēs katrs dzīvojam ļoti dažādas dzīves, mūs katru dienu kopā pulcē sports. Šeit nav nekādu saistību vai sacensību – mēs sportojam, jo to gribam, izspiežam no sevis tik, cik varam, nākam tad, kad mums ir ērti.

„LEMON GYM PURVCIEMS“ klubu var viegli atrast (Dzelzavas iela 72). Stāvvieta šeit ir liela un plaša, tādēļ vari droši braukt ar savu auto. Auto reģistrācija jāveic sporta kluba recepcijā. Bezmaksas autostāvvieta — 3 stundas.

 Arī zālē sev vieta nebūs jāizcīna ar elkoņiem – zāle ir plaša, un trenažieru tik daudz, ka pietiks visiem. Zāle aprīkota ar modernu iekārtu, kuru ir pārbaudījuši un iemīļojuši profesionāļi.

Sporta klubā tiek piedāvāta ne tikai plaša dažādu trenažieru izvēle, bet arī iespēja izvēlēties grupu treniņus ar treneriem. Vairāk nekā 160 grupu treniņu mēnesī.

Grupu treniņiem obligāti ir jāreģistrējas klientu pašapkalpošanās portālā "Mans Lemon Gym".

  • Ieejiet klientu pašapkalpošanās portālā
  • Izvēlnē izvēlieties "Book a class"
  • Grafikā izvēlieties vēlamo grupas treniņu
  • Klikšķiniet uz "Book now"

Pat tad, ja krietni sasvīdīsi, slāpes Tev nebūs jācieš. Klubā ir ierīkota „Yanga Sports Water“ sistēma, pateicoties kurai, Tu ne tikai atsvaidzināsies, bet piedevām arī uzņemsi vitamīnus un minerālvielas. Turklāt Tev būs pieejama izvēle starp vairākām lieliskām garšām.

Negaidi iedvesmu vai labāku garastāvokli – vienkārši atnāc un izspied no sevis visu. Iedvesma un labs garastāvoklis uzrodas uzreiz pēc tam!

Pievienoties 

kluba galerija

PRIVĀTIE TRENERI

Andris Gudels
Andris Gudels

+37128393214

Anna Glazovska
Anna Glazovska

+37129689899

Madara Reināne
Madara Reināne

+37127840569

Zane Ķelpe
Zane Ķelpe

+37129803696