Privātuma politika

1. Kas ir privātuma politika?

Šī privātuma politika (turpmāk – Privātuma politika) apraksta ne tikai noteikumus, kas ir jāievēro tīmekļa vietnes www.lemongym.lv (turpmāk – Tīmekļa vietne) un mobilās lietotnes “LemonGym”, kuru var lejupielādēt no “iTunes” vai “GooglePlay” (turpmāk – Lietotne), lietotājiem (turpmāk – Lietotāji), bet arī paredz personas datu, kurus izmanto, lietojot Tīmekļa vietni un (vai) Lietotni, pārvaldības pamatnoteikumus.

Tiek uzskatīts, ka Lietotājs ir iepazinies un izsaka savu piekrišanu Privātuma politikas ievērošanai, ja viņš apmeklē, pieslēdzas un (vai) iegādājas pārdodamo preci un (vai) pakalpojumu Tīmekļa vietnē vai ar Lietotnes starpniecību.Lietotājam, kurš nepiekrīt kādam no Privātuma politikas noteikumiem, tiek liegtas tiesības apmeklēt Tīmekļa vietni un (vai) Lietotni, pieslēgties tām, kā arī izmantot visas un (vai) jebkuru no Tīmekļa vietnē vai Lietotnē piedāvātajiem pakalpojumiem.

2. Lietotāji

Ja jūs esat vecāks par 18 gadiem, jūs varat izveidot kontu un kļūt par Tīmekļa vietnes un mūsu Lietotnes reģistrētu Lietotāju.

Būdams reģistrēts Lietotājs, jūs varat iegūt piekļuvi papildu produktiem, pakalpojumiem un (vai) funkcionālajām iespējām, piemēram, iespējām izveidot kontu,veidot kontaktinformāciju, saņemt reklāmas informāciju un īpašos piedāvājumus (ja tādi būs), kuru nodrošinājums nereģistrētiem Lietotājiem ir ierobežots.

Visa informācija, kas mums tiek sniegta, reģistrējoties Lietotāja statusā, ar jūsu piekrišanu tiek saglabāta un glabāta, vadoties pēc Privātuma politikas noteikumiem.

Ja saskaņā ar mūsu pamatotu viedokli jūs pārkāpjat jebkuru no Privātuma politikas noteikumiem, mums ir tiesības jebkurā laikā bloķēt jūsu Lietotāja kontu. Ja jūs zināt vai ja jums ir aizdomas, ka svešai personai ir kļuvuši zināmi jūsu lietotājvārds vai parole, jums ir pienākums pēc iespējas ātrāk paziņot mums par to, nosūtot ziņojumu uz e-pastu: hello@lemongym.lv.

3. Kādu informāciju mēs apkopojam?

Ja jūs apmeklēsiet mūsu Tīmekļa vietni vai izmantosiet mūsu Lietotni, sazinieties ar mums pa e-pastu vai pa tālruni, mums ir tiesības pieprasīt šādu informāciju:

 • informāciju, kuru jūs sniedzat, reģistrējoties Tīmekļa vietnē un (vai) Lietotnē, ieskaitot vārdu, uzvārdu, dzimšanas vietu, adresi korespondencei, elektroniskā pasta adresi;
 • informāciju, kuru jūs sniedzat līguma slēgšanai, noslēdzot vai pildot to, tostarp datus, kas norādīti jūsu personību apliecinoša dokumenta kopijā, ieskaitot personas kodu, dzimšanas datumu, dokumenta numuru, izdošanas datumu un vietu;
 • informāciju par to, kādā veidā jūs lietojat mūsu Tīmekļa vietni vai Lietotni;
 • ja jūs Tīmekļa vietnē un (vai) Lietotnē izmantojat elektronisko maksājumu līdzekli, ar droša šifra palīdzību mēs varam glabāt (neatkarīgi vai ar mūsu norīkota maksājumu aģenta starpniecību) informāciju par jūsu kredītkarti vai debetkarti;
 • informāciju par jūsu gala ierīci (datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru un tml.) un par jūsu Tīmekļa vietnes un (vai) Lietotnes apmeklējumiem un to lietošanu, ieskaitot jūsu IP adresi, kā arī pieslēguma Tīmekļa vietnei un (vai) Lietotnei laiku un datumu;
 • jebkuru citu informāciju, kuru jūs mums varat sniegt jebkurā laikā, lietojot mūsu Tīmekļa vietni un (vai) Lietotni, sniegtos pakalpojumu vai kontaktējoties ar mums.

4. Sīkdatnes

Sīkdatne – tas ir neliels fails, kas tiek lejupielādēts jebkurā jūs gala ierīcē (piemēram, datorā, mobilajā tālrunī, viedtālrunī, planšetdatorā un tml.) laikā, kad jūs apmeklējat Tīmekļa vietni un (vai) Lietotni. Ar sīkdatņu palīdzību Tīmekļa vietne un (vai) Lietotne atpazīst jūsu gala ierīci (piemēram, kad jūs nākamreiz apmeklēsiet Tīmekļa vietni un (vai) Lietotni). Sīkdatnes var izmantot jūsu uzvedības un ieradumu “izsekošanai” Tīmekļa vietnē un (vai) Lietotnē, tādejādi izveidojot jūsu profilu. Ja ir pieejams jūsu profils, jums var tikt parādīta interneta reklāma, kas pamatota ar Lietotāja uzvedību.

Lai analizētu Tīmekļa vietnes un (vai) Lietotnes lietošanu, mēs izmantojam “GoogleAnalytics” un citus līdzīgus instrumentus. Šie instrumenti, pamatojoties uz sīkdatnēm, kas glabājas jūsu datoros un (vai) citās gala ierīcēs, ģenerē statistiku un citu informāciju par Tīmekļa vietnes un (vai) Lietotnes lietošanu. Informācija par Tīmekļa vietnes un (vai) Lietotnes apmeklējumiem tiek izmantota atskaišu par Tīmekļa vietnes un (vai) Lietotnes lietošanu izveidošanai. Šo informāciju glabā “Google” vai cits pakalpojumu sniedzējs. Sīkdatnes izmanto arī jūsu kā bijušā Tīmekļa vietnes un (vai) Lietotnes Lietotāja atpazīšanai.

Plašāka informācija par Tīmekļa vietnes izmantotajām sīkdatnēm ir pieejama šeit:

Sīkdatnes nosaukums

Datu pārvaldības mērķis / uzdevums

Izveidošanas laiks

Darbības termiņš

Izmantojamie dati

showRegistrationF

orm

Vai Lietotājam rādīt reģistrācijas formu / uznirstošo logu.

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

1 diena

IDsesijas

__cfduid

Sīkdatnes“__cfduid”

nosaka pakalpojumsCloudFlarear mērķi nodrošināt drošu interneta straumi.Tas neatbilst nevienam lietotājvārdam Interneta programmā. Sīkdatnes arī nesaglabā nekādu informāciju par personas identifikāciju.

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

1 gads

duobleclick.net /

test_cookie

Lietotāja meklētājprogrammas sīkdatņu funkcijas verifikācija

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

15 minūtes

paysera.lt /

PHPSESSID

Sesijas identifikācijai

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

1 diena

ID sesijas

onesignal.com

Lietotāja piekrišanas paziņojumu (angl. - pushnotifications) saņemšanai meklētājprogrammā pārbaude

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

facebook.com / act

Tīmekļa vietnes ātruma optimizācija

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

Pirms sesijas pabeigšanas

facebook.com /

c_user

Lietotāja pieslēguma pārbaude

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

30 dienas

ID lietotāji

facebook.com / datr

Lietotāja uzvedības izsekošana

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

2 gadi

facebook.com / fr

Reklāmai

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

2 gadi

facebook.com / lu

Lietotāja reģistrācijas statusa pārbaude

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

2 gadi

facebook.com /

presence

Sīkdatnes “Facebook” tīklā, kas ļauj izmantot sarunu funkciju “Facebook”

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

Pirms sesijas pabeigšanas

facebook.com / sb

Sīkdatnes “Facebook” tīklam, kas nodrošina reklāmu parādīšanu

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

2 gadi

facebook.com / xs

Analītiskās sīkdatnes “Facebook” tīklam, kas identificē lietotāju, lietotni vai tīmekļa vietni

Kad Lietotājs apmeklē Tīmekļa vietni

60 dienas

Lielākā daļa meklētājprogrammu ļauj noraidīt visas sīkdatnes, bet dažās meklētājprogrammās ir iespēja noraidīt tikai trešo personu sīkfailus.Tādēļ jūs varat izmantot šīs iespējas. Tomēr pievērsiet uzmanību tam, ka visu sīkfailu bloķēšana negatīvi ietekmē Tīmekļa vietnes un Lietotnes lietošanu, bez sīkfailiem jūs nevarēsiet izmantot visus Tīmekļa vietnes un (vai) Lietotnes piedāvātos pakalpojumus.

5. Jūsu personas datu izmantošana

Mūsu apkopotie personas dati tiek izmantoti tikai šajā Privātuma politikā norādītajiem nolūkiem.

Jūsu personas datus mēs varam izmantot, lai:

 • sniegtu jums iespēju izmantot mūsu Tīmekļa vietni un (vai) Lietotni un ar to starpniecību sniegtos pakalpojumus;
 • nodrošinātu nepārtrauktu Tīmekļa vietnes un (vai) Lietotnes pilnveidošanu un attīstību;
 • noslēgtu ar jums līgumu un to izpildītu;
 • piegādātu iegādātās preces un sniegtu pasūtītos pakalpojumus;
 • piestādītu faktūrrēķinus un pārsūtītu tos jums;
 • pārvaldītu parādus, kā ar mērķi iekasēt jūsu maksājumus;
 • nosūtītu jums paziņojumus, sarakstītos ar jums;
 • pa pastu, elektronisko pastu vai ar citu līdzekļu starpniecību nosūtītu mūsu jaunumu izsūtnes un citu informāciju, kas saistīta ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, kas mūsuprāt jums ir vajadzīga (jūs jebkurā laikā varat atteikties no šādām jaunumu vai informācijas izsūtnēm, paziņojot mums par to, rakstot uz elektronisko pastu vai mainot sava konta iestatījumus).

Ja mūsu rīcībā ir jūsu personas kods, mēs to neizmantojam paziņojumu, mūsu jaunumu izsūtnes vai citas informācijas nosūtīšanas jums nolūkos.

6. Tiešais mārketings

Personām, kuras iesniegušas savus personas datus un izteikušas vēlēšanos saņemt informāciju par Tīmekļa vietnē un (vai) Lietotnē piedāvātajām precēm un (vai) pakalpojumiem, mēs ar elektronisko sakaru līdzekļu starpniecību (pa elektronisko pastu vai īsziņu veidā) varam nosūtīt informāciju, kas saistīti ar precēm un pakalpojumiem, kas līdzīgi tiem, kuru pārdošanai tika saņemta kontaktinformācija.

Sniedzot piekrišanu jūsu personas datu izmantošanai tiešā mārketinga nolūkiem, jums ir tiesības jebkurā laikā atteikties no šādas datu pārvaldības, ieskaitot profilēšanu, tiktāl, ciktāl tas ir saistīts ar šādu tiešo mārketingu, informējot mūs, rakstot uz e-pastu: hello@lemongym.lv un (vai) noklikšķinot uz atbilstošās saites jebkurā ziņojumā, kas jums tiek nosūtīts par piedāvājumiem.

7. Datu atklāšana

Informāciju par jums mēs varam atklāt saviem darbiniekiem, menedžeriem, starpniekiem, piegādātājiem vai apakšuzņēmējiem, ja ir pamatoti nepieciešams šajā Privātuma politikā norādītajiem nolūkiem.

Papildus tam informāciju par jums mēs varam atklāt:

 • ja mums tas ir jādara saskaņā ar likumu;
 • nolūkā aizsargāt savas tiesības un intereses (ieskaitot jūsu datu sniegšanu trešajām pusēm ar mērķi piedzīt parādus, ko jūs esat parādā mums);
 • ar nodomu pārdot daļu no Sabiedrības darbības vai īpašuma, apkopojot jūsu personas datus potenciālajam darbības vai daļas no tās pircējam;
 • pēc Sabiedrības darbības vai tās īpašuma galvenās daļas pārdošanas trešajām pusēm.

Mums arī ir tiesības atklāt jūsu personas datus jebkurai mūsu grupai piederošai sabiedrībai, tajā skaitā, bet neaprobežojoties, meitas uzņēmumiem, galīgi kontrolējošiem uzņēmumu un tā meitas uzņēmumus.

Neskatoties uz to, informējam, ka jūsu personas dati netiks nodoti trešajai valstij un (vai) starptautiskai organizācijai.

Jūsu personas datus mēs nenododam trešajām pusēm, izņemot šajā Privātuma politikā paredzētajos gadījumos.

8. Trešās puses materiāls un trešās puses tīmekļa vietnes

Mūsu Tīmekļa vietnē un Lietotnē ir iespējama trešo pušu reklāmas parādīšanās. Šīs trešās puses uzņemas ekskluzīvu atbildību par šīs reklāmas saturu, un tām ir pienākums nodrošināt tās atbilstību visiem piemērojamiem likumiem un normatīvajiem tiesību aktiem.

Jūs varat apmeklēt trešo pušu tīmekļa vietnes uz savu risku. Mēs ne tieši, ne netieši neatbildam ne par šajās tīmekļa vietnēs norādītās informācijas vai viedokļusaturu un precizitāti, ne arī par tajās piedāvāto preču un pakalpojumu kvalitāti.

Mūsu informatīvajos materiālos var tikt izmantota informācija, kuru avots ir trešo pušu tīmekļa vietnes. No trešo pušu tīmekļa vietnēm aizgūtie materiāli tiek attiecīgā veidā atzīmēti, papildus tam tiem var tikt pievienota saite uz sākotnējo tīmekļa vietni. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību ne par materiāliem, kas aizgūti vai publicēti trešās puses tīmekļa vietnē un kas jums paredzētajos informatīvajos materiālos iekļauti saites veidā, ne par šīs trešās puses izmantotajiem personu datiem.

9. Jūsu personas datu drošība

Jūsu personas datu izmantošana tiek nodrošināta, ievērojot Lietuvas Republikas likuma “Par personas datu tiesisko aizsardzību” un citu tiesību aktu prasības. Izmantojot jūsu personas datus, mēs lietojam organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, grozīšanas, atklāšanas, kā arī no jebkuras citas nesankcionētas rīkošanās ar tiem.

Saprotams, ka datu pārraide internetā ir nedroša pēc būtības, un mēs nevaram garantēt drošu datu pārraidīšanu ar interneta starpniecību.

10. Tiesības iepazīties ar datiem

Jūs varat mums iesniegt rakstisku lūgumu (pa pastu, pa elektronisko pastu vai ar piegādi uz mūsu juridisko adresi) par informācijas par ar jums saistītu datu izmantošanusniegšanu jums, ka tā ir pieejama, jums ir tiesības iepazīties ar saviem personas datiem un zemāk norādīto informāciju:

 • datu izmantošanas mērķi;
 • attiecīgo personas datu kategorijas;
 • datu saņēmēji vai datu saņēmēju kategorijas, kurām bija atklāti vai tiks atklāti jūsu personas dati;
 • ja iespējams, paredzētais personas datu glabāšanas laikposms, ja nav iespējams, kritēriji, ko piemēro šā laikposma noteikšanai;
 • ja dati netiks saņemti tieši no jums, visa zināmā informācija par to saņemšanas avotiem.

Uz šādiem lūgumiem mēs atbildam noteiktajā kārtībā un termiņos, turklāt mēs cenšamies informāciju jums sniegt pēc iespējas ātrāk, taču ne vēlāk kā 30 dienu laikā no jūsu lūguma saņemšanas brīža.

Pēc jūsu lūguma šādi dati rakstveidā tiks nosūtīti uz norādīto adresi vai elektroniskā pasta adresi. Informācija par apkopotajiem jūsu datiem to izmantošanas nolūkā un par to saņēmējiem pēdējā gada laikā tiek sniegta vienu reizi gadā.

Ja pēc lūguma saņemšanas jums rodas aizdomas attiecībā uz lūguma iesniedzējas personas personību, mums ir tiesības palūgt lūguma iesniedzējai personai uzrādīt personību apliecinošu dokumentu vai tā kopiju.

11. Tiesības labot datus

Jums arī ir tiesības, iesniedzot mums rakstisku lūgumu (pa pastu, pa elektronisko pastu vai ar piegādi uz mūsu juridisko adresi), pieprasīt ar jums saistītu neprecīzu personas datu labošanu. Pamatojoties uz jūsu personas datu izmantošanas mērķiem, jums ir tiesības pieprasīt nepilnīgu personas datu papildināšanu,cita starpā iesniedzot papildu iesniegumu.

12. Tiesības pieprasīt datu dzēšanu (“Tiesības būs aizmirstam”)

Papildus tam jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs iznīcinām jūsu personas datus. Neskatoties uz to, šī tiesība nav absolūta un to var pamatot, ja pastāv viens no zemāk uzskaitītajiem iemesliem:

 • personas dati vairāk nav nepieciešami mērķu, kuriem tiek tika savākti, sasniegšanai vai izmantoti citādā veidā;
 • jūs nolēmāt atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu izmantošanai, ja jūsu datu izmantošana notiek tikai uz jūsu piekrišanas pamata un nav nekāda cita pamatojuma jūsu personas datu izmantošanai;
 • jūsu personas datu izmantošana notiek nelikumīgi;
 • jūsu datiem ir jābūt dzēstiem, ja attiecībā pret jums piemērots to obligātas iznīcināšanas līdzeklis.

13. Tiesības izmantot datu izmantošanu

Jums ir tiesības pieprasīt ierobežot jūs personas datu izmantošanu, ja rodas viens no zemāk uzskaitītajiem gadījumiem:

 • jūs apstrīdat datu precizitāti laikposmā, kura laikā mēs varam pārbaudīt jūsu personas datu precizitāti;
 • jūsu personas datu izmantošana ir nelikumīga, taču jūs nepiekrītat jūsu personas datu dzēšanai, tā vietā jūs lūdzat ierobežot to izmantošanu;
 • mums vairāk nav nepieciešami jūsu dati izmantošanai, taču tie ir nepieciešami jums tiesisko prasību iesniegšanai, izpildei vai aizsardzībai.

Ja jūsu personas datu izmantošana ir ierobežota, mēs šādus jūsu datus varam izmantot, izņemot saglabāšanu, tikai pēc jūsu atļaujas saņemšanas vai tiesisko prasību iesniegšanas, izpildes vai aizsardzības un (vai) jūsu tiesību vai citas personas tiesību aizsardzības nolūkā, vai arī saistībā ar sabiedrības interesēm.

14. Tiesības uz datu pāriešanu

Jums ir tiesības palūgt mūsu rīcībā esošos jūsu personas datus pārsūtīt citam pārvaldniekam, ja tas tehniski ir iespējams.

15. Sūdzības

Ja jūs uzskatāt, ka jūsu kā personas datu subjekta tiesības ir un (vai) var būt pārkāptas, lūdzam nekavējoties vērsties pie mums ar sūdzību, rakstot uz elektroniskā pasta adresi: hello@lemongym.lv. Mēsgarantējam jums, ka uzreiz pēc jūsu sūdzības saņemšanas mēs saprātīga termiņa laikā sazināsimies ar jums un paziņosim jums par sūdzības izskatīšanas gaitu, bet vēlāk - arī par rezultātu.

Ja izskatīšanas rezultāti jūs neapmierinās, darām zināmu, ka jūs ar sūdzību varat vērsties Datu aizsardzības valsts inspekcijā.

16. Atbildība

Jūs atbildat par savas paroles un sniegto datu konfidencialitāti, kā arī par jebkurām darbībām (datu pārsūtīšanu, veiktajiem pasūtījumiem un tml.), kuras mūsu Tīmekļa vietnē un (vai) Lietotnē tiek veiktas ar pieslēgšanos, pieslēgumam izmantojot jūsu datus. Jums nav tiesību savu paroli atklāt trešajām personām. Ja mūsu Tīmekļa vietnē un (vai) Lietotnē piedāvātos pakalpojumus izmanto trešā persona, pieslēdzoties Tīmekļa vietnei un (vai) Lietotnei un pieslēgumam izmantojot jūsu datus, mēs uzskatām, ka pieslēdzies esat jūs. Nozaudējot pieslēgšanās datus, jums ir pienākums par to nekavējoties informēt mūs pa pastu, pa tālruni, pa faksu vai pa elektronisko pastu.

Jūs uzņematies atbildību par jūsu sniegto datu precizitāti, pareizību un pilnību. Jūsu sniegto datu izmaiņu gadījumā jums ir pienākums nekavējoties informēt mūs par to, precizējot attiecīgos datus reģistrācijas formā, vai, ja dati nav norādīti reģistrācijas formā, informēt mūs, rakstot uz elektronisko pastu. Mēs nekādā gadījumā neatbildam par kaitējumu, kas radies neprecīzu vai nepilnīgu personas datu norādīšanas vai nepaziņošanas par to izmaiņām rezultātā.

17. Personas datu glabāšanas termiņš

Jūsu personas datu izmantošana notiek ne vairāk kā 5 (piecu) gadu laikā no jūsu pēdējās pieslēgšanās Tīmekļa vietnei un (vai) Lietotnei brīža.

18. Privātuma politikas grozījumi

Mēs jebkurā brīdī varam atjaunināt vai grozīt šo Privātuma politiku. Šāda atjaunināta vai grozīta Privātuma politika stājas spēkā pēc tās publicēšanas mūsu Tīmekļa vietnē un (vai) Lietotnē. Jums laiku pa laikam vajadzētu to caurskatīt un pārliecināties, ja Privātuma politikas aktuālā versija jūs apmierina.

Pēc Privātuma politikas atjaunināšanas mēs informējam jūs par mūsuprāt būtiskiem grozījumiem, publicējot tos Tīmekļa vietnē un (vai) Lietotnē. Pieslēdzoties Tīmekļa vietnei un (vai) Lietotnei pēc šā paziņojuma paziņošanas, jūs izsakāt savu piekrišanu atjauninājumā norādītajām jaunajām prasībām. Lai uzzinātu Privātuma politikas pēdējā atjauninājuma veikšanas datumu, nepieciešams apskatīties zemāk norādīto datumu – “Atjauninājuma datums”.

19. Kontaktinformācija

Jautājumu saistībā ar šo Privātuma politiku rašanās gadījumā laipni aicinām sazināties ar mums, izmantojot zemāk norādītos rekvizītus, nosūtot pieprasījumu pa elektronisko pastu vai ar reģistrācijas vēstuli:

SIA „Gym LV“
Kr.Valdemāra iela 4-21, Rīga, LV-1010
Reģistrācijas Nr.: 40103878721
PVN maksātāja reģistrācijas Nr.: LV40103878721

Norēķinu konts: LV55NDEA0000084391308

E-pasts: hello@lemongym.lv

Privātuma politikas pēdējais atjauninājums veikts 11.12.2017.