Lemon Gym

Pļavnieki (drīzumā)

Darba laiks: 

24/7

(drīzumā)

Šajā rudenī durvis vērs jau 8. Lemon Gym sporta klubs Latvijā.

Jaunais Lemon Gym atradīsies vairāk nekā 1400 m2 plašās telpās, ļoti ērti piebraucamā vietā Pļavniekos, Andreja Saharova ielā 30, kur klientiem būs pieejama plaša autostāvvieta. Tāpat, kā citos mūsu sporta klubos, šeit būs kvalitatīvs un profesionāls aprīkojums, pieejamas grupu nodarbības un personīgie treneri. Līdzīgi, kā pavasarī atvērtajā Lemon Gym Skanste, arī Pļavniekos būs sauna un mūsdienīgs, moderns interjers, kura izstrādē piedalījās viena no labākajām interjera dizaina aģentūrām Baltijā.

Mēs jau gatavojam Jums super piedāvājumu, kurš būs pieejams ierobežotā daudzumā – tikai 100 abonementi par ļoti izdevīgu cenu. Lai nepalaistu garām šo iespēju, reģistrē savu e-pasta adresi šeit un esi viens no pirmajiem, kas saņems piedāvājumu savā e-pastā.

LEMON GYM ir aktīvu, lielpilsētas ritmā dzīvojošu cilvēku kopiena. Lai arī mēs katrs dzīvojam ļoti dažādas dzīves, mūs katru

dienu kopā pulcē sports. Šeit nav nekādu saistību vai sacensību – mēs sportojam, jo to gribam, izspiežam no sevis tik, cik

varam, nākam tad, kad mums ir ērti.

Vieta zālē arī nebūs jāizcīna ar elkoņiem – visas zāles ir plašas, un trenažieru tik daudz, ka pietiks visiem.  Mūsu sporta klubos ir ne vien plaša dažādu trenažieru izvēle, bet arī iespēja izvēlēties grupu treniņus ar profesionāliem treneriem. Piedāvājam vairāk nekā 160 grupu treniņu mēnesī.

Ja neesi vēl mūsu biedrs, bet gribi jau tagad sākt sportot, piesakies bezmaksas apmeklējumam šeit.

Tiekamies rudenī Pļavniekos vai līdz tam kādā no 7 Lemon Gym sporta klubiem!

PRIVĀTIE TRENERI