Lemon Gym Jugla

DARBA LAIKS

Darba dienās

06:00 – 23:00

Brīvdienās

09:00 – 20:00

Lemon Gym Jugla (Juglas tirdzniecības centrā, Juglas krastmala 2) Rīgā durvis vērs jau Janvārī.


Jaunais Lemon Gym - tas ir mūsdienīgs sporta klubs ar telpām 1065 m2 platībā un pat 7 zonām. Tajās atradīsi kardiotrenažierus un spēka trenažierus, brīvos svarus, strauji pasaulē popularitāti iemantojušos virtuālos treniņus, jaunu sporta inventāru stiepšanās vingrojumiem un funkcionālajiem treniņiem, savukārt atvilkt elpu varēsi mājīgajā atpūtas zonā. Jaunajā Lemon Gym klubā tev būs iespēja izmantot jaunos un labāko ražotāju trenažierus, kurus atzinīgi novērtējuši profesionāli sportisti. Kluba biedriem apmeklējumu skaits ir neierobežots!


Virtuālo treniņu zāle aprīkota ar mūsdienīgām video iekārtām, ar kuru palīdzību tiks translēti pasaules līdera ''Wexel Virtual'' treniņi, kas lieliski aizstāj ierastās grupu nodarbības. Virtuālie treniņi tiks translēti gan saskaņā ar grafiku, gan pēc apmeklētāju individuālas izvēles. Un izvēle ir ļoti plaša – pat 600 treniņi, kuru ilgums variē no 10 līdz 80 minūtēm un vēl ilgāk.


Tāpat klubā pieejams ar vitamīniem bagātinātais ūdens „Yanga Sports Water“. Veicot mēneša maksājumu un iegādājoties "ūdens abonementu", varēsi iepriekš neuztraukties par ūdeni treniņam – ar vienu pieskārienu ūdens aparātam varēsi piepildīt savu dzēriena pudeli.

Pievienoties 

KLUBA ZONAS

KONTAKT INFORMĀCIJA