Lemon online nodarbības bērniem

2021-02-10

Tagad mēs visi pavadām tik daudz laika mājās. Tas ir divkāršs tests gan bērniem, gan vecākiem. Jauniešiem nav kur izlikt savu enerģiju. Galu galā viņu attīstībai ir ļoti svarīgas fiziskās aktivitātes: pareiza stāja, labsajūta un veselīgu paradumu veidošanās. LEMON nāk talkā un ievieš jaunas nodarbības, kas īpaši paredzētas jauniešiem.

 

Īsumā par BĒRNU NODARBĪBĀM

 • Ieteicamais jauniešu vecums nodarbībām: 8-13 gadi.
 • Nodarbības notiks trešdienās un piektdienās plkst. 16:00
 • Ilgums - 30 minūtes.
 • Viens no 2 treniņiem tiek pārraidīts katru nedēļu - trešdienās - LEMON FACEBOOK kontā.
 • Treneris: Vineta Burkovska

 

Lemon dalībnieki var pieteikties, izmantojot aplikāciju Lemon vai aplikācijas WEB ŠEIT

Personām, kas nav biedri, mēs piedāvājam iegādāties online nodarbību abonementu ŠEIT

 

Vairāk par treneri: Vineta Burkovska ir ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijā un daudzu gadu pieredzi vadot bērnu pasākumus. Sportot ar smaidu un tehniski pareizi- tas ir mūsu galvenais uzdevums jauniešu nodarbībās.

 

Vairāk par programmu:

Programmas mērķis ir interesanti un konsekventi attīstīt visas bērnu fiziskās īpašības. Regulāri vingrinājumi dažādām muskuļu grupām stiprina bērnu veselību. Nodarbības programma ir paredzēta, lai pārmaiņus iesildītu visas galvenās muskuļu grupas. Gatavojot nodarbības programmu, tika ņemts vērā bērnu vecums, tāpēc vingrinājumi tehniski nav grūti.

 

Apmācības struktūra:

 • vispārējā fiziskā sagatavotība;
 • vingrošana un jogas vingrinājumi;
 • elpošanas vingrinājumi;
 • koncentrēšanās un relaksācijas vingrinājumi;
 • mobilās, izglītojošās spēles;
 • teorētiskās zināšanas un interesanti fakti, apmācības sākumā vai beigās līdz 2 min. Tas palīdzēs bērniem labāk izprast vingrinājumus un to priekšrocības.

 

Kāpēc tagad ir tik svarīgi sportot?

Laba fiziskā sagatavotība ir bērna labas veselības pamats, tāpēc ir svarīgi stiprināt bērnu veselību, veicināt ķermeņa fizisko un funkcionālo attīstību. Tagad fiziskās aktivitātes trūkums bērnu ikdienas dzīvē ir acīmredzams. Ierobežota kustība un mācīšanās no mājām nozīmē, ka vairs nav pastaigu, ārpusstundu aktivitāšu, aktīvas pauzes ar draugiem.

 Mēs varam rosināt pastaigas svaigā gaisā, tomēr tas ne vienmēr ir interesanti jauniešiem un ar to parasti nepietiek. Online nodarbības bērniem un jauniešiem palīdzēs jautri un efektīvi veidot dienas ritmu un stiprināt augošo ķermeni.

Vispārējā fiziskā sagatavotība ir visu fizisko īpašību attīstība (ātrums, spēks, izturība, lokanība, veiklība). Uzlabojoties fiziskajām īpašībām, palielinās bērna pašapziņa un pašcieņa, mazāka iespējamība, ka bērnam būs liekais svars, kā arī sports samazina diabēta risku un palīdz uzturēt veselīgu emocionālo stāvokli.

Tiekamies nodarbībās!