Lemon Gym sporta klubu darbība

2020-03-13

Dārgie klienti!

Informējam, ka šobrīd visi Lemon Gym sporta klubi ir atvērti un darbojas kā ierasts. Tiks veiktas izmaiņas grupu nodarbību sarakstā, samazinot to skaitu. Atjaunoto grafiku publicēsim šodien pēc plkst.14.00.

Lemon Gym seko līdzi Latvijas Republikas Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra aktuālajai informācijai, lai ievērotu un nodrošinātu sporta klubos drošu uzturēšanos. Esam arī pieņēmuši papildu aizsardzības mērus, izvietojot Lemon Gym sporta klubos vairāk dezinfekcijas līdzekļus.

Ja tiks veiktas izmaiņas sporta klubu darbībā, informāciju publicēsim kā mūsu mājaslapā un sociālo tīklu platformās, tā arī izsūtīsim informāciju uz Jūsu e-pasta adresi.

Klientiem, kuri apmeklē Lemon Gym sporta klubus valdības izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā, aicinām būt atbildīgiem pret sevi un citiem! Ja novēro paaugstinātu temperatūru, klepu, rīkles iekaisumu, elpas trūkumu vai esi bijis ciešā kontaktā ar COVID-19 infekcijas slimnieku, ceļojis vai uzturējies COVID-19 infekcijas skartajās teritorijās, paliec mājās, sazinies ar ģimenes ārstu pa telefonu un seko ārsta rekomendācijām, bet nekādā gadījumā neapmeklē sporta klubu!

*Infografikas sagatavoja Slimību profilakses un kontroles centrs