Jauna LEMON GYM aplikācija

2022-04-04

Mēs pilnveidojamies, tāpēc ar prieku informējam, ka LEMON GYM aplikācija ir atjaunināta. Tagad būs ērtāk pārvaldīt savu abonementu, izsekot progresam un daudz ko citu!

Lejupielādē aplikāciju Lemon Gym Latvia no GOOGLE PLAY vai APP STORE!

Izmantojot aplikāciju, varēsi:
1. Pārvaldīt abonementu;
2. Apmaksāt abonementu;
3. Reģistrēties un atcelt rezervāciju grupu nodarbībām vai iepazīšanās nodarbībām (sākot no 15. aprīļa!);
4. Izvirzīt personīgos mērķus un sekot progresam, pamatojoties uz saviem datiem;
5. Sinhronizēt datus ar STRAVA, FITBIT, POLAR vai GARMIN;
6. Atrast informāciju par treneriem un klubiem;
7. Apskatīties klubu noslogotību;
8. Pārraudzīt savas aktivitātes un sportošanas vēsturi.

Ko ir svarīgi zināt: 

No 15.04.2022. pašreizējā aplikācija Lemon Gym vairs nedarbosies, tādēļ, ja Tev ir dati (personīgais progress, noietie km, sadedzinātās kalorijas utt.), ko vēlies saglabāt, noteikti uzņem ekrānuzņēmumu līdz šai dienai, jo, diemžēl, jaunajā aplikācijas versijā dati netiks saglabāti.

Pieteikšanās grupu nodarbībām notiks, izmantojot veco Lemon Gym aplikāciju līdz 15. aprīlim, bet no 15. aprīļa – jaunajā Lemon Gym Latvia aplikācijā.
Savienojuma izveide ar jauno aplikāciju ir tāda pati kā savienojuma izveide ar pašapkalpošanos Mans Lemon Gym.


Tu varēsi pieteikties aplikācijā, izmantojot e-pastu, kuru esi mums iedevis reģistrējoties. Vecās aplikācijas datus vairs nevarēs izmantot jaunajai aplikācijai. 


Vai Tev ir jautājumi? Aizmirsi savu pieteikšanās e-pastu? Uz visiem jautājumiem atbildēs kluba administrācija vai sazinies ar klientu apkalpošanas centru pa tālruni 27275757 vai e-pastu hello@lemongym.lv

Mēs strādājam katru dienu, lai aplikāciju padarītu to ērtāku mūsu klientiem. Lejupielādē aplikāciju tūlīt >>> GOOGLE PLAY vai APP STORE