„Lemon Gym” pārņem „Atlētika” telpas tirdzniecības centrā „Jugla”

2017-07-12

2018. gada pirmajā ceturksnī budžeta klases sporta klubu ķēde „Lemon Gym” vērs durvis tirdzniecības centrā „Jugla”, fitnesa kluba „Atlētika” kādreizējās telpās. Šis būs piektais „Lemon Gym” atvērtais sporta klubs Latvijā un tā atklāšanā plānots investēt 500 tūkstošus eiro.

„Lēmums paplašināt sporta klubu ķēdi Juglā tika pieņemts, ņemot vērā šīs apkārtnes apdzīvotību, kā arī to, ka iepriekš šeit esošais sporta klubs ir bijis pietiekami pieprasīts. Mēs turpinām aktīvu paplašināšanos Latvijā tādēļ, ka redzam, ka Rīgas iedzīvotājiem pievilcīgs šķiet moderno sporta klubu koncepts, ko piedāvājam par pievilcīgāko cenu tirgū. Nesen esam veikuši uzlabojumus mūsu sporta klubu dizainā, kā arī piedāvājumā, tādēļ jaunajā klubā Juglā apmeklētājiem būs pieejams jaunākais aprīkojums un dizains, ko jau veiksmīgi esam ieviesuši pārējās valstīs,” atklāj „Lemon Gym” Latvijā valdes locekle Sigita Deduraite.

„Lemon Gym” ir pirmā budžeta sporta klubu ķēde Baltijā, kas pirmo sporta klubu Latvijā atvēra 2016. gada janvārī. Šobrīd Rīgā ir 4 sporta klubi 4 dažādos Rīgas rajonos – Teikā, Imantā, Purvciemā un Ķengaragā. Jaunais sporta klubs tirdzniecības centrā „Jugla” atradīsies sabiedriski aktīvā Rīgas rajonā un klientiem piedāvās identisku pakalpojumu klāstu, kā pārējos sporta klubos. Jaunais sporta klubs būs 1064 m2 plašs un tajā būs pieejamas kardio, spēka un funkcionālo treniņu zonas par pieejamu cenu. Visos „Lemon Gym” sporta klubos apmeklētājiem ir pieejams bezmaksas interneta tīkls un bezmaksas stāvvieta.

„Lemon Gym” iestājas par inovatīviem risinājumiem un aizvadītajā gadā veiksmīgi ieviesa „Virtuālā treniņa” iespēju. Apmeklētājiem ir iespēja izvēlēties no 600 dažādu veidu un intensitātes vingrojumiem, ko piedāvā vispasaules līderis šajā kategorijā „Wexer Virtual” Drīzumā sporta klubs klientiem piedāvās arī citus jauninājumus, kā piemēram „Funxtion” funkcionālos ekrānus, kas ir ļoti populāri visā Eiropā.

Abonementus jaunajam sporta klubam tirdzniecības centrā „Jugla” būs iespējams iegādāties sākot no šī gada rudens. Mēneša abonementa cena ir 19 eiro. Plašāka informācija par „Lemon Gym” pieejama šeit: https://www.lemongym.lv/